Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már igy?

Valaki volt már igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kerdesem hogy, estleg volt e már igy valaki utolsó menszeszem november 28an volt tesztek negativak, de ma reggel iszonyatosan fajt a hasam mintha szét akarna durrani el mentem a wcre nagyon halvány rozsaszin folyásom volt de csak a wcpapiron azt hittem vegre meg jött de nem .... egész nap csak egy két csepp barna maszatollás volt és minden elmúlt hasfajas illetve a folyás is .

Csak jövő hét végére kaptam időpontot a dokihoz . Előre is köszönöm a válaszokat


2019. jan. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges hogy megfogantál? Mert akkor ez lehetett elvetélés is:((
2019. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden valószínűséggel valami hormon gond lehet,

terhességet kizárnám!

Ha az lennel már a tesztnek ki kene mutatnia !

Mindenképp menj dokihoz , és kérj hormon vizsgálatot !

2019. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, az isten szerelmére, írta, hogy negatív a teszt, akkor hogy lehet vetélés?

Kérdező, én így voltam augusztusban. Minden terhestünetet produkáltam, végül már fájdalmaim voltam, és ugyanúgy egy picit véreztem, egy pöttynyit csak. Cisztám volt, 4cm,nem kellemes. Érdemes orvoshoz menned, sajnos nem minden esetben a terhesség az oka, hogy nem jön meg vagy késik.

2019. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, Az lenne a kérdésem, h te teszteltél?
2019. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) kedves utolsó én is arra gondoltam lehet hogy cysta sajnos már volt vele gondom :( nem egyszer de akkor nem volt ilyen hogy reggel egy nagyon pici rozsaszin akarmi lett volna, de lehet fel keresek egy masik dokit aki hamarább tud fogadni mert ez kegyetlen pár napja már ugy fel vagyok puffadva vagy nem tudom hogy kb 6 hónapos terhesnek nézek ki és ez nem háj mert kemeny a hasam nem kicsit sokan meg is szólnak érte :D én már még arra is gondoltam hogy fel gyűlt a sok ki maradt vérzés xD
2019. jan. 13. 22:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!