Hogy mondanátok el?

Figyelt kérdés

Ferjemmel jó ideje terveztünk babat de tavaly volt egy vetelesem és egy méhen kívüli terhességem is ! Ma reggel

Pozitívat teszteltem és valami megható módom szeretném vele tudatni hogy remélhetőleg szülők leszunk !


2019. jan. 15. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Megvarnam az ultrahangot a dokinal, es utana a kepet megmutatnam.


Amugy nekem tetszik az is, hogy beraksz egy adag mosast, beleteszel egy kis bodyt, es megkered a ferjed, hogy teregessen ki.

2019. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én szerintem már pisilés után a teszttel a kezemben odaszaladtam volna, megölelném és közölném, hogy babát várunk. Az előzmények után biztos nagy lesz a drukk mindkettőtökben, jobb ha ketten élitek át és támogatjátok egymást, amihez szerintem nem kell ennél több színpadiasság és meglepetés. Inkább menjetek együtt az első ultrahangra :)
2019. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én YouTube-on lattam egy olyan videót, hogy vacsorát főzött a lány, és amikor oda ment hozza a fiu, a csaj megkérte őt hogy vegyen ki egy kanalat a fiókból. És ott volt a teszt vagy kis cipő( már nem emlekszem) elrejtve. Szerintem ez nagyon aranyos
2019. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos én is teszteltem és 2. Pozitív teszt után ma reggel lett egy negatív tesztem.

Szerintem is fontos az útrahang mert addig mi se tudjuk el dönteni hogy mi van.

Másfél éve akarunk babát és most pozitív az eredmény de zavar a negatív tesz.

2019. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én vele mennék az ultrahangra.


Valami játék gólya esetleg?

2019. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy 1 percig nem tartanám magamban. Az ő gyereke is pont annyira, mint az enyém.

Ha otthon van, már a pozitív teszttel szaladnék hozzá, ha nincs, akkor ahogy hazaér, már a puszit követően újságolnám.


Együtt mennénk az orvoshoz is.

2019. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En megmutattam azonnal a tesztet. Nem maradt meg sajnos, de igy a vetelessel jaro kinokat sem egyedul kellett megelnem, elobb egyutt orultunk, aztan egyutt gyaszoltunk.
2019. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oh, es szivbol gratulalok! Utolso voltam
2019. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anno 5 ev probalkozas utan mar pisiles utan kiabaltam ki, hogy jojjon. Mutattam a tesztet es kerdeztem, hany csikot lat. Mondta, hogy harmat! 😂

Nem tudok varni, en rogton elmondanam.

2019. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!