Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem mindig napra pontos a...

Ha nem mindig napra pontos a ciklusom hossza, akkor mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
A legutóbbi ciklusom 24 napos volt, előtte 26, 28, 24, 26, 28... Sosem volt huzamosabban egyforma napon. Egészségileg amúgy rendben vagyok. Egy átlagos 26 nappal számolva jan. 16.-án volt peteérésem, jól ki is használtuk a párommal, és a termékeny napokat is. Elvileg jan. 29.- én vérzenék, ha minden igaz, de nem biztos, lehet, hogy két nappal később kellene jönnie a vérzésnek. Mikor teszteljek így? Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jan. 22. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 28.napon tesztelnék leghamarabb!
2019. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 30-35 napos a ciklusom. A 33. napon full negatív volt a tesztem, a 37.-en meg leugrott a csík a tesztről.

Kisebb is a terhességem majdnem egy héttel, szóval ha nem rendszeres a ciklusod akkor nem is biztos, hogy középidőben fogant.

Javaslom csinálj egy tesztet 29.-én amikor elvileg meg kéne jönnie legkorábban, és ha az negatív és mégsem jön meg, akkor 3-4 nap múlva ismételj.

2019. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia, az en menstruaciom is rendszertelen, 29-35 nap kozott szokott megjoni. En most vagyok 8dpo-n, ugy gondoltam hogy vasarnap reggel tesztelek eloszor.
2019. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 12-14 dpon tesztelj legkorabban

3as voltam

2019. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!