Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek terhességi...

Lehetnek ezek terhességi tünetek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Január 20.án voltunk együtt a párommal,menstruálás végén voltam,nem védekeztünk.

Ma reggel úgy keltem hogy borzasztóan kellett pisiljek ezután pedig vizelési inger kísért egésznap,illetve egész délelőtt hányingerem volt.

Ez lehet terhesség jele?


2019. jan. 31. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem! Tünetek maximum a 6. Héttől kezdőnek! Még be sem ágyazódott, ha egyáltalán baba lesz belőle!
2019. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) remelem nem vagyok terhes😂
2019. jan. 31. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet terhességre gondolni,ha még a vérzés sem maradt ki? Az a legelső ,,tünete".Előtte csak bebeszélés van.A beágyazódást is csak kevesen érzik meg...és nálad az is majd csak pár nap múlva lenne esededékes.Peteérés a menstruáció után 2 héttel van, ha az átlag ciklust nézzük.Majd ha késik,akkor aggódj,most még felesleges :)
2019. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem védekeztetek,de reméled nem vagy terhes?!Hol itt a logika?

Egyébként ennyi idő után még nem lehet terhes tüneted.

2019. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 khniki ***** válasza:
Időben a beágxazódás környékén vagy, és bizony van, aki ilyenkor is produkál tüneteket. A biztonság kedvéért csinálj egy 10-es tesztet, nekem 10 nap után már kimutatta a terhességet.
2019. febr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nonner ***** válasza:

Kvázi bármikor teherbe lehet esni, igen, még menstruáció alatt is, ha olyan peches/szerencsés vagy..

Ha nem akartok gyereket miért nehéz felhúzni egy gumit, vagy elmenni felíratni fogamzásgátlót, vagy spirált vagy bármi?

Ja, és manapság már 'helyi' fogamzásgátló krémek meg tabletták meg minden sz*rok vannak. Tessék tájékozódni és kiválasztani a legjobbat és használni.

Olcsóbb, kényelmesebb, mint az abortusz.

2019. febr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Cáfolom hogy hat hét előtt nincs tünet. Lányommal egy héttel a nem várt előtt kezdődött a hányinger. Konkrétan ha ránéztem a húsra rosszul voltam. 27 napos ciklus mellett 9. Napon fogant.


Eszméletlen mennyien vagytok akik minden hónapban idegeskednek terhesség miatt. Komolyan ennyire nehéz az a védekezés?? Simán lehetsz terhes, de gyakori vizelési inger inkább csak egy felfázás. Az a baba még nincs akkora hogy nyomja a hólyagod..

2019. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindig védekezünk,de akkor nem gondoltuk volna hogy bármi lesz így nem volt nálunk gumi

Csak nagyon megkívántuk egymást aztán megtörtént,természetesen nem ment el bennem.

2019. febr. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!