Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Bővebben...

Szerintetek mi lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy kis segítséget szeretnék kérni. Igazából mi konkrétan a zemberrel nem tervezzük még a gyereket, de ha összejön akkor mi leszünk a legboldogabbak, így védekezni se védekezünk. Szóval elég jó a szexuális életünk 2-3 naponta mindig van, nagyon ritka ha heti 3-4nél kevesebbszer szeretkezünk. És jelenleg ott tartok,hogy 10 (!!!) Napja késik. Először fel se tűnt csak mikor a telefonomon lévő apk jelzett hogy elfelejtetted beírni a menstruációt? Akkor már 4 napos késésem volt. Néha elő fordult már 5-6-7 napos késés, mindig csináltam tesztet amin akkor már annyira bele éltem magam, hogy a 2 csíkban reménykedtem, de nem az lett és mérhetetlen csalódottságot éreztem, ezért nem csináltam még mindig tesztet, úgy gondoltam meg várom a 2 hetet és ha akkor is nega akkor elmegyek a dokihoz. Szerintetek van esélyem? Kimondott terhes tüneteim nincsenek, van egy kis fehéres folyásom, meg mintha "nehéz lenne a méhen". Nem tudom ezt máshogy kifejezni. Köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 31. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tünetnek nem kell lenni, nekem pl egyikkel sem volt végig semmi, még csak egy kósza megszédülés sem. Tesztet nyugodtan csinálhatsz már most, ha nagyjából rendben van a ciklusod, akkor már mutatni fogja, ha baba van a dologban. Doki még felesleges.
2019. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tesztet nyugodtan csinálhatsz már, ha az is negatív valószínűleg valami hormon jellegű probléma!

Nekem is van fehéres “folyás” bár nőknél mindig van valami a bugyin úgymond, ezt nem lehet terhességhez kötni.

Ha ott van valaki akkor egy tesztnek kikell mutatni. Próbáld ki a Facelle tesztelet nekem mindig egyértelmű pozit adott.

2019. febr. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Jobb kételyek között lenni? :) Csinálj egy tesztet, hátha ott lesz az a második csík,és gratulálhatunk. :)
2019. febr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A végén tegnap vettem egy tesztet, hogy hajó akkor ma megcsinálom. Erre reggelre megjött..na nem baj. Legalább van itthon egy :D
2019. febr. 2. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!