Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt már kémiai terhess...

Akinek volt már kémiai terhessege ami miatt később jött meg, következő hónapba hogy menstruált?

Figyelt kérdés
A ciklusom 26.napos . (Pontos mindig )Multhonapba nem várt napján teszteltem az elso pozitív tesztem. Végül halványodo teszt után 35.nap megjött . Most nem tudom így hogy megkavarja a ciklusom vagy marad a 26nap ?

2019. febr. 1. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor egy pár nappal csuszott el .ha jol emlékszem 4 nappal de már abban a hónapban terhes is lettem. Nem vártunk egy ciklust sem meg. Amugy az ovuból tudom,hogy 4 nappal később jött volna meg. :)
2019. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen enis vártam hogy szokásosan érzem majd az ovulációm , de most ereztem 14. És 18.nap is ovus fájdalmat szóval nem tudom....
2019. febr. 1. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
miért nem csináltál ovu tesztet?
2019. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Párszor csináltam és mindig akkor volt pozitív amikor éreztem is . Azóta nem tesztelek mert mindig érzem és soha nem volt hasonló más fajdalmam . Most is az kavart be hogy 2x ereztem , mivel évek óta így van ezert nem gondoltam hogy szükséges lesz...
2019. febr. 1. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
ja értem. Hát én inkább csináltam,mert én sem tudtam,hogy mikor fog megjönni ..gondoltam,hogy késik. Amugy voltatok együtt amikor érezted?
2019. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nahát ugyanígy vagyok. A ciklusom amúgy 29 napos. Múlt hónapban volt kémiai terhességem (15.napon nagyon erős ovus fájdalom, nyák,minden jel megvolt, majd 9.dpon pozitiv volt, 10.en is, majd 11 től gyengült 12. re negatív lett, és végül csak 17 re jött meg .

Most a hónapban csináltam azlh tesztet ami a világon semmit se hozott ki, egyik nap erősebb másik nap tök halvány , aztán ezt még egyszer előadta, majd petefészek táji szúró fájdalmat éreztem a 16. de a 18. napon is, nyák meg alig vmi...

Szóval fogalmam sincs, de már úgy vagyok vele hogy nem is vizsgálódok. Szexelünk, amikor kedvünk úgy hozza, aztán kész, ha lesz baba , örülünk ha nem nem.

Már úgy érzem belegolyózok ebbe az egészbe ....

2019. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltunk együtt de nem tudom hogy ovu előtt vagy után már nem nézem ezeket .

Utolsó nahát pont így vagyok enis . !! Semmi nyak , annyi hogy nekem mielőtt megjött is pozitív volt a teszt . Nem szabad sokat foglalkozni vele , én multhonapba egyáltalán nem foglalkoztam vele , ebben a hónapban sem ! Azt hittem beleőrülök, aztán erős pozitív tesztek , utána menstruáció .... szóval már a pozitív tesztet sem várom úgy. Kitartást!:)

2019. febr. 1. 14:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Pozitív teszt mellett 4 nap késéssel jött meg. De nekem nem naprapontos a ciklusom, 26-31 napos. Az ezt követő ciklus is ezen belül volt, pontosan nem emlékszem már de 30-31 nap körül. Ezután meg ismét nem jött már meg :)
2019. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!