Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki menstruált miközben...

Aki menstruált miközben terhes volt de az első két hónapban az honnan vagy miből jött rá hogy terhes, és mikor csinált tesztet először?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13. hétbe tudtam meg hogy terhes vagyok közbe megvolt a mensim nem gondoltam volna.. Onnan jöttem rá hogy egyre jobban ettem, hánytam, fájt egyfolytába a petefészkem... és elmentem a nődokihoz, és mondta gratulálok. én meg majdnem leestem a székről:) 32 éves vagyok és jön a 3. baba, most már várjuk a manó érkezését még 2 hét van vissza:)
2010. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
volt kolléganőm elment rákszűrésre, a doki megkérdezte tőle, hogy tudja-e, hogy 4,5 hónapos terhes...nem tudta...
2010. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pecsételő volt a nenzi, kevesebb volt és a második már csak barnázás
2010. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim.hamarabb jött meg 3nappal,két napi folyamatosan barnáztam,utánna 3 napig volt rendes mensi.előtte héten pedig barnás valami jött ugyhogy ez nem tudom mi lehetett pedig ilyen még nem fordult elő.
2010. jún. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!