Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rontja a teherbeesès esèlyet...

Rontja a teherbeesès esèlyet ha nem volt női orgazmus együtlètkor?

Figyelt kérdés
2019. febr. 7. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már kihalt volna az emberiség, ha ez így lenne.

Inkább úgy mondanám, hogy ha van orgazmus, az picit segít.

2019. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2019. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem rontja, max fordított esetben segít. Ez nem ugyanaz.

Ha valakinek nem jön össze a baba, akkor az sosem amiatt van, mert a nőnek nincs orgazmusa.

2019. febr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Orgazmusom van,sot valahogy annyira ossze jon h egyszerre is szokott lenni,legtobször.de most ketto alkalommal nem volt.es azert erdekelt engem.pont ekkor volt peteèresem is.
2019. febr. 7. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha egészségesek vagytok mind a ketten, akkor lényegtelen ez az orgazmus dolog. A párod orgazmusa számít, úgy kerül beléd az ondó.

Nekem sose!! volt még hüvelyi, csak ha a csiklóm van izgatva mégis van 2 gyerekem...biztos természeti csoda vagyok.:)

2019. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Masodik baboca lenne,ha sikerulne 😊😊😊
2019. febr. 7. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rontja szerintem.
2019. febr. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lenyegtelen az orgazmus, attol meg, hogy nem volt vagy nincs, tegerbe lehet esni, sot az sem igazam, hogy ha egyszerre megy el a ket fel akkor lehet teherbe esni. Nincs osszefugges. Ha termekeny valaki es a parja, akkor barmikor lehet baba fuggetlenul az orgazmustol.
2019. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!