Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék nekiállni a rendszer...

Szeretnék nekiállni a rendszeres ébredési hőmérsékletmérésnek.3 műszakban dolgozom, így összevissza kell aludnom. Mennyire befolyásolja ez az értékek normálisságát?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de ennek így nem sok értelme van. Gondolom te is érzed, hogy a 3 műszak alatt nem vagy ugyanolyan reggel vagy este. A hőd is össze-vissza fog ugrálni, nem fog valós képet adni.

Inkább az ovuteszttel próbálkozz.

2019. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :) Valahogy gondoltam is, ezért kérdeztem meg.
2019. febr. 8. 16:47
 3/4 khniki ***** válasza:
100%
Cáfolom, van értelme. Én szinte sosem azonos időben mértem, mégis valós értéket mutatott. Az a fontos, hogy egyrészt legalább summa 4 óra alvás meglegyen előtte, másrészt, azonnal ébredéskor (akár félkómában) kell megmérni. Tehát ha pl. sokáig ébredezel, már attól elcsúszhat az érték. De volt, hogy hajnali 5-kor mértem meg, volt, hogy 8-kor. Olyan is volt, hogy mindkétszer és ugyanaz volt az eredmény. Próbáld ki! Ha nagyon cakkos meg összevissza a görbe, akkor valóban nem jó így, de egy próbát megér.
2019. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire? Amennyire csak lehet. Így inkább el se kezd szerint.
2019. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!