Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes hogy terhes vagyok?

Esélyes hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2018.januárban szültem.

Az elmúlt héten , minden nap hányingerem van, hirtelenből jön elő . Szerdán a parfümöt illatát megéreztem, és szaladtam a wc-re mert azt hittem elhányom magam.Tegnap az autóban is le kellett húzni az ablakot ,mert rám jött a hányinger. Volt már ilyen kb 3 hete. 2 hete volt menszeszem ,de ma teszteltem.Negatív lett.

Az első babámnál nem volt hányingerem , viszont ugyan így negatív volt a teszt , sőt még 9 hetesen is épp hogy látszott.. Esélyes a terhesség?


2019. febr. 9. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Most vagy azt írjuk,hogy a negatív teszt nem jelent terhességet,de pár nap múlva ismételd meg vagy azt írjuk,hogy mivel te is tudod,hogy az első terhességednél is nehezen,lassan emelkedett a HCG,így nem kizárt a terhesség.

Nem bántani akarlak,de tényleg honnan kellene tudnunk,hogy nálad melyik opció áll fenn?

2019. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem irtad le a legfontosabbat. Vedekezes nelkul szexeltel? Es ha igen akkor mikor? Nem a menzesz donti el, az aktus is szamit. Mi csak tippelni tudnank. Amugy menj vervetelre aztan kiderul.
2019. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem védekeztünk,nem is élvezett belém a férjem.

Lehet lényeges hogy az első baba is elsőre össze jött.

Ha esetleg jönne a második baba , örülnénk neki

2019. febr. 9. 20:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Január 15. Körül voltunk együtt
2019. febr. 9. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt mi sajnos nem tudjuk megmondani, hogy terhes lehetsz, vagy sem, csak azt tudjuk javasolni, hogy kesobb ismeteld meg a tesztelest. Nem kizart, hogy terhes vagy, de mi ezt nem tudhatjuk. Tesztelj ujra par nap mulva, vagy menj el nogyogyaszhoz.
2019. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!