Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes-e? Van esely ra?...

Terhes-e? Van esely ra? Kimutatja rendesen a teszt? Bovebben lent

Figyelt kérdés
A baratnommel szombat delutan lefekudtunk, es az mar aznap nem az elso menet volt (nem tudom mennyit befolyasol, elovaladek miatt irom). Igen, felelotlenek voltunk mert huztam gumit arra a par loketre (8-10db max), mert gondoltuk kiprobaljuk milyen ovszer nelkul. Aznap mar az a 3-4. menet lehetett (viszonylag rovidebb ido alatt, szoval nem reggel-delben-este, kb elotte 15-20 perccel fejeztuk be az elozot). Nem elveztem bele, es nem is volt meg ahhoz kozeli erzes se (nem tudom elovaladek mikor es hogy johet). Vasarnap kellett volna megjonnie neki, bar eleg furan taplalkozott elotte levo heten, ezert lehet emiatt csuszik. Hetfon, ill kedden csinal tesztet. Ha mindketto negativ lesz, viszont nem jonne meg neki mitevok legyunk? (Ha megjon ertelemszeruen akkor ugye nem terhes szoval az nem kerdes) Ugye a 120 orasat legkesobb csutortokon veheti be. Ti mitevok lennetek?
2019. febr. 11. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A szombati aktusból nem lehet még terhes. A beágyazódás 7-14 nap, így leghamarabb is két hét múlva tesztelhet abból az aktusból pozitívat. Ha most pozitív lenne a tesztje, akkor tuti, hogy nem a szombatitól lett terhes.


Ha késik neki mindenképp érdemes lenne csinálnia egy tesztet. Ha negatív a teszt, és nem jön meg, ismételje meg kétnaponta. Ha később pozit tesztel, irány a doki. Ha két hétig késik neki és negatív a teszt, akkor is érdemes nőgyógyászhoz furdulnia.


Az esemény utánit nem tudom, hogy felírná-e neki az orvos, így hogy eleve késik neki. Az enyém tuti, hogy nem írná fel.

2019. febr. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
2019. márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!