Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S Ez pozitív vagy...

S. O. S Ez pozitív vagy negatív? Megbízható ez a teszt?

Figyelt kérdés

[link]


A segítsegeteket kérem. Életemben eloszor használom ezt a fajta tesztet. Most csináltam. Megbizhato? Nincsenek vele tapasztalataim? Nektek jó tapasztalatok vannak ezzel? Elore is koszi


2019. febr. 11. 14:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igazából a naptár szerint harmadikat kellett volna megjöjjön. De mivel a ciklusaim összevissza vannak/voltak, ezért vártam. Azt hittem csak késik, vagy egyszerűen csak kimarad. Nem voltam bizakodo, persze kicsi remeny azért volt benne, ma vettem ezt a tesztet, meg csináltam, egy per én belül kijött, de még mindíg nem tudom elhinni.
2019. febr. 11. 15:49
 12/19 khniki ***** válasza:
Nem nagyon van fals pozitív. A Clearblue meg pláne az egyik legjobb teszt. Itt bizony baba van :)
2019. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Szia!

Ma délután csináltam! [link] Megbízható szerintem! Gratulálok Neked :)

2019. febr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szia

A tiéd pozitív? Nem látok jól.

2019. febr. 11. 19:16
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen koszonom

Remélem minden rendben/lesz


Egyébként ez ezt a tesztet nem reggeli vizeletbol csináltam, hanem már delutan, és fél per én belül kijött, pedig a doboz on az állt, hogy "két perc"

2019. febr. 11. 19:22
 16/19 anonim válasza:

18:43-as vagyok!

Én is délután csináltam és fél percen bellül kijött :)

2019. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Elég sötét a kép, ezért nem latom

De nagyon gratulalok neked is

😘

2019. febr. 11. 19:52
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
A kerdezo tesztje egyertelmuen pozitiv. Aki viszont a masik clearblue tesztet csatolta, o haknizik vele , ahogy latom, mert elotte meg kerdest isirt ki rola h vajon pozitiv e a tok egyertelmu tesztje :D
2019. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mindegy mi van a tesztre írva, hogy hány percen belül "kell" kijönnie. Nekem minden pozitív tesztem az első 10 másodpercben pozitív lett. A 2 perc az az idő intervallum amin belül ha megjelenik a második a csík az pozitívnak értékelendő. Ami ezután jön ki az időn túli és érvénytelen. Gratulálok!
2019. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!