Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy egy átlagosnál...

Normális, hogy egy átlagosnál jobb spermakép hirtelen nagyfokú romlást mutasson? Nem lehet, hogy összecserélték az inszeminációnál a spermákat?

Figyelt kérdés
Inszeminációnk volt másfél hete, páromnak átlagon felüli spermaszáma volt eddig mindig is (legalább 4 alkalommal nézték), 60 millió körüli és 60 %-a jól mozgó. 3 hónapja volt utoljára a vizsgálat, illetve másfél hete az inszeminációnál, és az eredmény 10% mozgó, az összes többi holt, és kb 25 millió a spermaszám. Nagyon nagy romlás, pedig párom nem csinál semmit másképp, mint azelőtt, sportol nagyjából, nem cigizik, nem iszik, vitaminokat szed, de ez mindig is így volt. Nem volt beteg a közelmúltban, tehát semmi nem történt, ami ezt a romlást indokolná. Volt már valaki így? Párom már azt hiszi, hogy véletlenül másét fecskendezték be. :D
2019. febr. 11. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy, hogy az elso inszemre keszulunk, pont jokor olvasom a kerdesed. 😂 Annyit tudok hozzatenni, hogy rettenetes mintat adott le a ferjem anno, mondtak, inszemre se eleg, lombik csakis. Abban a honapban terhes lettem. Az orvosok csak neztek. Lehetetlen lett volna, az apa pedig fix, hogy o. 😂😂😂 Ebbol kiindulva barmi lehet. Most rendben van, megsem esek teherbe. Amugy fajt az inszem? Szoritok nektek.
2019. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó! Esküszöm, pont azt mondtam a páromnak, hogy figyeld meg ezzel a rossz eredménnyel lehet bejön a tuti, ugyanis lehetséges, hogy a szervezetem nem tud megbirkózni a magas spermaszámmal, ugyanis ellenanyagot termelek a párom örökítőanyaga ellen, ezt már megállapították. Még az is lehet, hogy a kevesebb néha több. :D Nem fáj az inszemináció egyáltalán, kb. olyan mint egy rákszűrés, 2-3 perc alatt az előkészületekkel együtt megvan, én még csak kellemetlennek sem mondanám. Drukkolok neked. :)
2019. febr. 11. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül mi történt? Sikerült a baba? Vagy a spermaszám növelése?
2021. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A baba nem sikerült, de a spermaszám újra rendben lett. Magától visszaállt a normál szintre.
2021. aug. 25. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!