Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom mi tévő legyek?

Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Szoval az van hogy 17 eves vagyok és a baratnőmmel lefeküdtünk aki 16 éves ez volt 1 hónapja és ra 2 hétre megint lefeküdtünk, mindenre ügyeltem hogy nehogy kilyukadjon a gumi mikor végeztünk vizet toltottem a gumiba es nem volt kilyukadva.

Multhéten összefeküdtünk de nem vokt nemi aktus csak játék miután elmentem meg folytattuk, a kezem megtoroltem zsepivel es nedves torlovel is. Szoval mindig figyeltem amennyire csak lehet.

Viszont ma este megnőtt a barátnőm hasa utánna olvastam mas egyéb tünetek nincsenek,csak annyi h a menstruácioja késik de neki folyton kesik 4 napja kesik de azt mondtak az normalis. Kerlek segitsetek és nyugtassatok meg:///, koszi.



2019. febr. 11. 20:34
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha szex közben végig volt rjtad gumi, nem eshet teherbe.

Mindenesetre 2 hét múlva teszteljen, ha addigra sincs mensi! :)

2019. febr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
ha megnőtt a hasa lehet baba lesz
2019. febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hogy? Vegig volt rajtam gumi és ellenőríztem a végén
2019. febr. 11. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel van puffadva, menstruáció előtti napokban ez nagyon gyakori, mert a szervezet tárolja a vizet. Esélytelen, hogy terhes.
2019. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy segítetek nagyon hálás vagyok hogy vannak még ilyen emberek! Köszönöm
2019. febr. 11. 20:54
 6/9 khniki ***** válasza:
85%
Biztos, hogy nem terhes. És jó, hogy felelősségteljes fiatalok vagytok!
2019. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki terhes, akkor a hasa még minimum 3 hónapig nem nő semmit, addig a baba csak pár cm, nem látszik. Amúgy nem lehet terhes ettől, amit írtál.
2019. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi biztosan nem terhes! Ilyenkor még nem nő meg a pocak biztos csak késik neki ahogy szokott. Továbbra is legyetek elővigyázatosak ahogy eddig
2019. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem bontásból, de ha ilyen kis buták/tudatlanok vagytok, akkor nem kéne még szexuális életet élnetek. Persze inkább ilyenek legyetek, mint felelőtlenek, de könyörgöm olvassátok már utána kicsit mi merre hány méter...
2019. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!