Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Nem tudom mi tévő legyek?

Szoval az van hogy 17 eves vagyok és a baratnőmmel lefeküdtünk aki 16 éves ez volt 1 hónapja és ra 2 hétre megint lefeküdtünk, mindenre ügyeltem hogy nehogy kilyukadjon a gumi mikor végeztünk vizet toltottem a gumiba es nem volt kilyukadva.

Multhéten összefeküdtünk de nem vokt nemi aktus csak játék miután elmentem meg folytattuk, a kezem megtoroltem zsepivel es nedves torlovel is. Szoval mindig figyeltem amennyire csak lehet.

Viszont ma este megnőtt a barátnőm hasa utánna olvastam mas egyéb tünetek nincsenek,csak annyi h a menstruácioja késik de neki folyton kesik 4 napja kesik de azt mondtak az normalis. Kerlek segitsetek és nyugtassatok meg:///, koszi.

Keress kérdéseket hasonló témában: terhesség

febr. 11. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok

Ha szex közben végig volt rjtad gumi, nem eshet teherbe.

Mindenesetre 2 hét múlva teszteljen, ha addigra sincs mensi! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 11. 20:36 Privát üzenet
ha megnőtt a hasa lehet baba lesz

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont febr. 11. 20:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De hogy? Vegig volt rajtam gumi és ellenőríztem a végén

# 3/9Időpont febr. 11. 20:51 Privát üzenet
Fel van puffadva, menstruáció előtti napokban ez nagyon gyakori, mert a szervezet tárolja a vizet. Esélytelen, hogy terhes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont febr. 11. 20:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy segítetek nagyon hálás vagyok hogy vannak még ilyen emberek! Köszönöm

# 5/9Időpont febr. 11. 20:54 Privát üzenet
khniki nevű felhasználó válasza:

Biztos, hogy nem terhes. És jó, hogy felelősségteljes fiatalok vagytok!

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont febr. 11. 20:54 Privát üzenet
Ha valaki terhes, akkor a hasa még minimum 3 hónapig nem nő semmit, addig a baba csak pár cm, nem látszik. Amúgy nem lehet terhes ettől, amit írtál.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 11. 21:04 Privát üzenet
Nyugi biztosan nem terhes! Ilyenkor még nem nő meg a pocak biztos csak késik neki ahogy szokott. Továbbra is legyetek elővigyázatosak ahogy eddig

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont febr. 11. 22:26 Privát üzenet
Nem bontásból, de ha ilyen kis buták/tudatlanok vagytok, akkor nem kéne még szexuális életet élnetek. Persze inkább ilyenek legyetek, mint felelőtlenek, de könyörgöm olvassátok már utána kicsit mi merre hány méter...

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont febr. 12. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!