Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyivel csökken a védettség,...

Mennyivel csökken a védettség, ha elfelejtek egy tablettát?

Figyelt kérdés

Vasárnap kora délután jutott eszembe, hogy kimaradt egy tabletta a 2. sorból.

Aznap együtt is voltunk a párommal.


A betegtájékoztató alapján a 2. héten nem akkora baj, ha kimarad (mármint mintha máskor maradt volna ki) pótoljam be a tablettát mihamarabb, és a továbbiakban nem szükséges kiegészítő védekezés.


Csökkenhetett valamit a védelem, vagy a 2. héten (és ha igen, mennyit?) ez nem számít? A tájékoztatóban erről nem írtak.


Roxanelle tablettát szedek


2019. febr. 21. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Írnak a tájékoztatóban, be is idézted, értelmezd!
2019. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem para, a biztonság kedvéért én megszakitast alkalmaznek ezután pár hétig.
2019. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem írnak róla? De írnak, be is másoltad.
2019. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, jelentősen csökkenhet. Élő példa vagyok rá már 21 éve 😉 21/N
2019. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt írja, hogy a terhesség esélye csökken, minél több tabletta marad ki annál több.


A 2. hétnél nem írja, hogy mennyivel csökken az esély, vagy hogy akkor csökkent-e vagy sem.

2019. febr. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!