Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek negatív, vagy van...

Szerintetek negatív, vagy van ott halványan valami?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 23. 09:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
Látok valamit de 1-2 nap múlva hinnék csak neki
2019. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki, akkor + !
2019. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
szerintem pozi:)
2019. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Hát tegnap este teszteltem, mert kíváncsi voltam, volt rá okom feltételezni hogy esetleg lehet +, míg az eredményt vártam elaludtam, fáradt voltam. Reggel néztem rá és ilyen volt, hát nem tudom. Viszont reggeltől borzalmasan fáj a hasam, görcsölök, fáj a mellem, fel vagyok puffadva, érzem hogy meg fog jönni, de akkor mi ez a teszt?
2019. febr. 23. 09:17
 5/42 anonim ***** válasza:

3 as vagyok, nekem mondjuk volt ilyen hogy nagyon halvány pozi volt (nem ez a teszt hanem az early predictor, még ide is feltettem) de nem erősödött és meg is jött.

Viszont mikor legutóbb terhes voltam (és maradtam is) akkor volt egy x epil kazettás teszt ami időn túl lett pozitiv.

Megcsináltam reggel, nega lett, tettem -vettem, elfelejtkeztem róla, vagy fél órával később vettem észre hogy még ott van a polcon, addigra nagyon halványan de ott volt a másik csík (így mint nálad) . Akkor nem jött meg és 2 nap múlva erősödött és baba is lett belőle.

Szóval ez az időntúli kétesélyes dolog...

2019. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
De ez azért elég jól látható csík, nem nagyon kell meresztenem a szemem, szóval nem hinném hogy ez csak szellemcsík vagy száradási csík lenne
2019. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Akkor mitől fáj ennyire a hasam és miért érzem hogy meg fog jönni?
2019. febr. 23. 09:25
 8/42 anonim ***** válasza:
65%

Ez normális! Van akinek ez a fő tünete, hogy csak olyan érzés mintha meg akarna jönni, csak erősebben .

Nekem mondjuk csak a cicim szokott fájni feszülni terhesen és nagyon sokat járok pisilni, már így az elején is, de kinek mi a tünet.

2019. febr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
50%
mintha... :)
2019. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
74%
Mikor nekem késett az volt az egyetlen furcsa dolog hogy görcsöltem 6. napon teszteltem egy pozitívat :)
2019. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!