Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt szombaton voltam együtt...

Múlt szombaton voltam együtt a párommal. Tegnap szörnyű hànyingerre ébredtem, de aztán elmúlt és egész nap csikar a hasam, mintha pms-em lenne. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A menstruációm szabálytalan, így nem tudom mikor kéne megjönnie, de a legutolsó 8 napja fejeződött be és 6 napot tartott.
2019. febr. 24. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 hét után még az égvilágon semmilyen tünetet nem érezhetsz. Ennyi idő alatt még a beágyazódás sem fejeződik be. Szóval bármit érzel, annak semmi köze a terhességhez.

Viszont rendszertelen ciklussal nem árt előbb orvoshoz fordulni és kivizsgáltatni magad.

2019. febr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet vírus is sajnos, mert egy hét alatt tényleg nem lehet tüneted, főleg nem hányás.Még ha rövidebb lett volna az előző vérzésed de úgy hogy 6 napig tartott szerintem terhességre esély sincs.
2019. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!