Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 1 hónappal negatív...

Aktus után 1 hónappal negatív teszt?

Figyelt kérdés
Átlag 33 naposak a ciklusaim. Január 18-an jött meg. Január 27-én együtt voltam a párommal, pesszariummal vedekezem, azonban most nem használtam spermicidet. Február 20-an, több mint 1 hete kellett volna megjonnie, de semmi. Menstruacio előtt mindig faj a mellem, most viszont semmi tünet nincs. Tegnap, igaz nem reggeli vizeletbol, illetve most is csináltam tesztet, negatív. Peteeresem február 6.korul volt a ciklus.hu szerint, tehát nem is rossz időben voltunk együtt. Viszont 20 éve kb soha nem késett ennyit. Nem is idegeskedtem, csak mikor eszméltem hogy nem jött meg.
2019. márc. 2. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Negatív teszt után miért idegeskedsz még?
2019. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De mi a problema amugy? Kesik, nobol vagy pont. Majd megjon ennyi. Akarmi megzavarhatja hiaba neked masodperc pontos ha negativ a teszt es normalisan vedekeztel akkor nem vagy terhes kesz, ha mas nem menj nogyogyaszhoz nekem is kesett egyszer 2 hetet es gyulladas okozta a kesest, nem ereztem nem fajt semmim nem voltam terhes talan neked is ilyen jellegu.
2019. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A normális védekezés azért nem volt teljesen normális, hiszen spermicidet nem használtam, csak a felhelyezeskor, plusz nem szabad az eszközzel tusfurdovel mosakodni stb. A tesztet pedig egyszer sem reggeli első vizeletbol csináltam. Tudom, hogy néha bármilyen okból késhet, azért ijedtem meg, mert nekem ilyen meg nem volt, egyszer kellett bevennem több éve esemény utanit de akkor is megjott normálisan 1 hét késéssel csak.
2019. márc. 2. 10:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kèrdèsre vàlaszolok, de most pont ugyanìgy vagyok! Januàr 17-èn volt meg utoljàra, azòta semmi! 🤔 Nem szeretnènk babàt, vèdekezünk is, de a biztonsàg kedvèèrt csinàltam egy tesztet, az negatìv lett. Nem tudom, mi a franc van, de most màr azèrt kezdek idegeskedni. Bejelentkeztem a dokimhoz, de oda meg legkoràbban 21-ère volt időpont! 😣 Ùgyhogy most pàr nap mùlva csinàlok mèg egy tesztet, ha az is negatìv (remèlem), akkor nincs màs hàtra, mint vàrom a 21-èt vagy hogy megjöjjön. Majd ìrd meg, hogy neked mi okozta a kèsèst, ha kiderül egyàltalàn. 😊
2019. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazabol az mindrgy mikor csinaltal teszted.. en esti vizeletbol egy jo eros pozit gyartottam a nemvart elott 2 nappal, jo persze ember fuggo is... De szerintem ha negativ akkor negativ is marad vagy max kesobb tesztelj esetleg doki..
2019. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha itt mindegyikötök "normálisan védekezik", akkor minek aggódtok a terhesség miatt?

A terhesség nem egy leányálom, én beteg vagyok mint a kutya töle. Aki nem szeretné ezt az állapotot, ahogy babát sem, az védekezzen normálisan!

2019. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsò! #4-es vagyok. Nem vagyok terhes, normàlisan vèdekeztünk, de -mint gondolom, te is tudod- hibaszàzalèka mindennek van. Ìgy nyilvàn csinàlok tesztet, mert az orvos is azt fogja kèrdezni először, hogy csinàltam-e!

Egyèbkènt azèrt nem ìrtam, mert nem tartozik a kèrdèshez, de 3 gyermekem van. Volt itt minden: terhessègi vèszeshànyàs, migrènek sorozata, emelkedett terhelèses vèrcukor, vizesedès, àllandò szèdülès ès fulladàs a magas pulzus miatt. Hidd el, tudom, milyen vàrandòsnak lenni! Sőt! Azt is tudom, milyen szülni ès csàszàrmetszès utàn làbadozni hetekig!

2019. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves #6os válaszadó! Én is védekezem, hiszen nem akarok még babát, nem tizenéves vagyok, aki felteszi a szokásos kérdést: nem védekeztem megfelelően, megszakítással voltunk együtt stb. Nem, tudom, ez nem megfelelő védekezés. Szimplán megijedtem, miért késik a menstruaciom, ami idáig majdnem percre pontos volt. És tanácsokra volt szükségem, esetleg megnyugtatásra, hogy normális, ha néha kimarad 1 ciklus, nem robotok vagyunk.
2019. márc. 4. 21:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagy stressz, költözés, utazás miatt akár ki is maradhat egy hónap, nekem volt már ilyen. Persze akár fertőzés is lehet, el kell menni dokihoz, és kiderül.
2019. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6os válaszoló, nincs igazad.. Én is így voltam rendesen védekeztem szedtem a gyógyszert és mégis terhes lettem. Egyik védekezési mód se garantálja a 100% biztonságot.
2019. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!