Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs ovulàciòm? (KÈP)

Nincs ovulàciòm? (KÈP)

Figyelt kérdés

Sziasztok.ez normàlis? Maximum 35 naposak a ciklusaim de elèg kesze-kusza. A 18.ciklusnapon vagyok ùgyhogy èppen mèg lehet peteèrèsem ezutàn,de a teszt meglepett,minden nap du 6 kor csinàltam őket ès egy erősödő, de nem pozi utàn lett ez a halvànyabb... nem èrtem,teszteljek ma is? Lehet hogy erősödni fog? De akkor mièrt lett halvànyabb? Segitsetek lègyszi :)


[link]



2019. márc. 2. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ma van.


A tesztek érzékenysége változó, talán egy érzékenyebb teszt szebben kimutatná.

2019. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hasznàltam màr ezt a tesztet ès erősen mutatta az ovumat
2019. márc. 2. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj tovább. 35 napos ciklusnál 21. nap körül várható az ovuláció, azaz holnap-holnapután lenne esedékes a pozitív teszt.
2019. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem köszönöm,ìgy teszek,de akkor mi ez a halvànyabb csìk? Nem fokozatosan kène erősödnie?
2019. márc. 2. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a pozi előtt, olyan halvány volt a teszt hogy nem hittem a szememnek amikor láttam a két erős csíkot másnap:)
2019. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta, az se semmi 😀
2019. márc. 2. 23:09
 7/8 A kérdező kommentje:
De csajok...segitsetek...nekem van a 28. Ami erősebb mint a tegnapi de mèg az se pozi
2019. márc. 2. 23:11
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok csajok. Megcsinàltam a ma is. Egyre tudok gondolni hogy talàn többet ittam tesztelès előtt ès sürübben pisiltem ezèrt talàn nem volt olyan koncentràlt a tegnapi

Az utolsò a mai csak mèg nem irtam rà a dàtumot :) lesz ez erősebb akkor ugye?

[link]

2019. márc. 3. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!