Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok megmutatnátok a pozitív...

Lányok megmutatnátok a pozitív terhességi tesztjeiteket? Sok erőt adna egy kicsit most. Ki mikor tudta meg, hanyadik dpo-n fogant meg?

Figyelt kérdés

2019. márc. 6. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


[link]


A képen rajta van az info

Fogantatast pontosan tudom dec 29.


Veled mi a helyzet kerdezo ? Van pozi teszted már?

2019. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Az also a 17. dpo-n keszult.

2019. márc. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

szia! pontosan nem tudom, de kb. 11. nap volt aktus után: [link]


ez pedig utána 2-3 nappal: [link]

2019. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a 3.olyan hónap, amikor kamu tüneteket produkál a testem. Sorban negatív teszt, aztán az előző hónapban meg is jött. Most a szokásos kami tünet, 2 nao múlva kellene meg jönnie de ma csináltam egy negatív tesztet sajnos.
2019. márc. 6. 21:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztjátok velem! Azért tényleg ad erőt! 😊
2019. márc. 6. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


A ciklus 10-11. napján fogant a pici lány, két kéten belül megérkezik :) Mivel tök szabálytalan ciklusaim voltak 20 és 50 nap között bármennyi, gyakran 1-1 kompletten ki is maradt (vannak hormonális bajaim, természetesen orvosi kontroll alatt), így egy jó ideig nem is gyanakodtam. Egyszer egy benzinkút mosdójában a tömény fertőtlenítőszagtól émelyegni kezdtem, ez volt az első jel. Másnap teszteltem, az eredményt fent láthatod. :)

2019. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a teszt visszaszámolva a fogantatás utáni 20-21. nap készült.
2019. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Fogalmam sincs mikor fogant, mert nem használtam lh tesztet. Rendszertelen a ciklusom, 32-35 napos. A 32. napon hómező volt, a 36. napon született a fenti teszt.

2019. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Az én ciklusaim össze vissza vannak mindig. Pajzsmirigy alulműködés miatt. Tavaj előtt December 15.én még megjött utána Január 1én. És Februárban készült a teszt.

2019. márc. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sajnos nekem továbbra is sikertelen projekt. Viszont azóta kiderült, hogy az inzulinszintem is magas, ami a netes dolgok alapján elég ilyesztő de bizakodó vagyok, hogy nem ez áll az útban úgymond.
2019. márc. 18. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!