Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval az az igazság hogy 3-5 napja kesik. És azért mondom így mert 28-30 naposak a ciklusaim... a párommal nem védekezünk (csak kiveszi előtte, tudom hogy ez nem vedekezes) tegnap este együtt voltunk és utána pisilésnél a wcpapiron nagyon halvány kis rózsaszínest láttam azt hittem hogy meg fog jönni viszont ma semmi.. kb 2 napja vannak fojasom és mindig azt hiszem hogy megjön. Tegnap délután csináltam egy tesztet de negatív.. És most nem tudom hogy mi van ha pár napig meg nem jön meg csináljak meg egy tesztet? Mit tanácsoltok? Köszönöm a valaszokat

2019. márc. 9. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg 2-3 nap múlva reggeli első vizeletből tesztelj pl. Facelle vagy predictorral ezek érzékenyek. Ha pozitív lesz és fennáll még mindig ez a rózsaszínezés akkor rögtön doki.
2019. márc. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem muszaly elso vizeletnel mar ekkora kesesnel barmikor kimutatna barmilyen teszt. Ha nem ment el benned akkoris van esely a babara bar kicsi, igy nem tudni biztos valaszt de igazabol nem igy tortenik a fogantatas...

P.e. nem volt ugyhogy nem hinnem hogy teherbeestel persze az a bizonyos % ott van. Tesztelj de ha nem jon meg es negativ akkor doki.

2019. márc. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Utolsó! Gondolom ő se arra gondol, hogy tegnap esett teherbe :)

Kérdező én is hasonlóképp vagyok, mármint nekem még van pár napom a mensiig, de szerdán nekem is rozsaszines folyás szerüség volt pici meg másnap. Gondoltam megjön előbb de eddig semmi. Az ovu szinte tuti elöbb volt, mint naptár szerint. És már napok óta ugy érzem na most megjött, de nem. Ma csináltam tesztet nega. Bár szerintem megjön, csak sokáig húzódik. Lehetsz terhes, lehet késöbb volt ovud... vagy valamiért késik, minden ciklus más, sajnos bármitől meglehet. Két nap mulva tesztelj és irj mi van! :)

2019. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy mikor együtt voltunk ez peteérés után volt és elég sok előváladéka volt.. És az együttlét után 2-3 napra éreztem ilyen kissebb szurkálásokat de ahogy mondtam ez a peteérés után volt. Varok meg egy pár napot aztán tesztelek ha nem jön meg és ha negatív akkor doki
2019. márc. 9. 18:22
 5/20 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De te tegnapit mondtál... és több napja késik, tehát a késés ettől nem lehet de korábbitól igen...

Úgyhogy hány napja volt az eset amire gondolsz?

2-3 nappal utána semmit se érezhetsz, 7-12 nappal utána esetleg.

De gondolom nem egyszer voltatok együtt 😉

Ha nem jön meg tesztelj megint!

2019. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat akkor elírtam 😅

Múlt hónapban 20vagy 21.én lehettünk együtt pontosan nem tudom mert igazából nem vagyunk rajta a babaprogramon. Mensi helyett folyásom van. Minden percben megjön érzésem van.

2019. márc. 9. 18:40
 7/20 anonim ***** válasza:

3,6 vagyok.

Akkor az elvileg 16 napja volt. A tesztek kb 14 nappal ovu után eredményesek, de a spermiumok napokig is elélhetnek. Bár az előváladékban azért ha van is, nem sok...

Tehát most a napokban elég valószínű, hogy biztosat mutat egy teszt. Késhet bármitől, lehet későn volt ovud stb...

Tesztelj hétfőn, ha addig nem jön meg. És utána ha sokat késik, keresd fel az orvost, lehet akár gond is.

Nekem nem rendszeres, múltkori 33 napos volt, az volt a leghosszabb...

2019. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Okes köszönöm a valaszokat
2019. márc. 9. 20:23
 9/20 anonim ***** válasza:

#7es vagyok

Ha tesztelsz kérdező írd meg az eredményt, vagy ha mész dokihoz! :)

Izgulok érted!

Egyébként ha terhes lennél megtartanátok?

2019. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Okes megírom minden fele keppen.

Egyébként megtartanánk. Szerencsére meg van mindenünk és jó kezekbe kerülne a baba. Igaz fiatalok vagyunk még de ugyan olyan jó kezekben lenne mintha 5 év múlva jönne.

De azért őszintén szólva nem nagyon akarom magam bele élni mivel egy teszt már negatív volt és ezért kicsit fura is hogy meg nem jött meg. Hisz ennyi idő után már a délutáni vizeletből is kimutatta volna..

2019. márc. 10. 10:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!