Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes?

Lehet a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy elég h*lyén próbáltam fel húzni az óvszert és fordítva vettem fel azaz hogy nem ahogy fel lehetne guritani hanem fordítva és így mentünk de elvezéskor ki huzodtam belőle és az a kérdésem hogy így lehet terhes??

(Kérlek ne nevesetek ki nagyon ciki tudom :()


2019. márc. 10. 20:50
 1/7 anonim válasza:
58%
Nem nagyon... Legalábbis nagyon csekély az esélye.
2019. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
58%
Velem ez többször is előfordult már és sosem lett gond belőle :D
2019. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Az esettől függetlenül a szakirodalom azt írja, hogyha dugtatok lehet terhes. Az esély így kicsi valóban. De aki dug, annak számolnia kell ezzel, mert tuti védelem nincs. A természet lehet tréfás.
2019. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Rajta volt a farkadon? Nem szakadt el? Még ki is húztad mielőtt elélveztél volna? Akkor nem lehet terhes.
2019. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mitü lenne terhös? Mer fordítva húztad a lőcsre a kottonyt? Nem, attu nem lesz terhös. Az sima gumi, oda vissza gátolja a geccantó átengedést. Ráadásul mikor dörrent az ágyú, még ki is húzódtál a likbu. Hogyan lenne terhös mégis mesélj. Tényleg ennyire ostoba a mai generésön?
2019. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak nem voltam biztos és na köszönöm a válaszokat bizonytalan voltam. Köszönöm akik szántak rám egy kis időt
2019. márc. 10. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Így születek, vagy nem születnek a szerencsétlen "besikerült" babák, mert a nyomorék "szülei" még azt sem tudják, hogy hogy kell az óvszert használni.
2019. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!