Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja késik a menzesz,2...

4 napja késik a menzesz,2 negatív teszt. Lehet ebből még babó?

Figyelt kérdés
Február 17.-én voltunk együtt a párommal utoljára, peteérésem 21.-én lehetett, a menzeszemnek most 7.-én kellett volna megjönnie de semmi. Csináltam Xepil tesztet 2x is, egyszer a nemvárt napján, egyszer 2 napra rá de negatív. Néha fájdogál a hasam mintha meg akarna jönni de semmi. Akkor most ez lehet még baba, teszteljék még vagy inkább várjak mert mensi lesz? (Kioktatást nem kérek a szexuális életeről, akarunk gyereket csak tapasztalatra vagyok kíváncsi.) 23/N

#baba #terhesség #menzesz #elmaradott menstruáció
2019. márc. 11. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi lesz, de amíg nem jön meg reménykedhetsz. 2 nap múlva tesztelj újra hátha. :)
2019. márc. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha csak a 17ei aktus volt, akkor azt már kimutatná bármilyen teszt.
2019. márc. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, épp ezaz de semmi. Még reménykedek de úgy izgulok hogy mi lesz :) Néha még most is mensi szerű görcsök jelentkeznek de semmi nyoma sincs neki.
2019. márc. 11. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Az XEpil szerintem nem jó. Már a hétvégén pozitívat teszteltem Clearbluevan meg Facelle-lel, az xepil semmit sem mutatott, ma reggel is csak időn túl.
2019. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elmaradt mensi sajnos nem mindig terhesség.
2019. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt tudom jól. Tavaly volt, hogy 37 napot késett mire elmentem a dokihoz és megállapította, hogy a tüszőm elakadt mert nagy volt és emiatt fájt a hasam és nem volt menzesz. Gyógyszeresen lett is kezelve. Most is már péntek óta szedem az olyan gyógyszert ami vény nélküli és ami meghozza (növényi) de semmi. Se terhesség, se menzesz.
2019. márc. 11. 22:55
 7/7 momoka 2002 ***** válasza:
Ha biiztos vagy a 21-i ovulacioban,es a parodnak is kitarto "katonai" vannak akkor van meg esely. Reggeli vizelet es 10-es erzekenysegu tesztet ajanlanek. Vagy csak kesobb volt ovud viszont akkor a spermak mar nem hiszem hogy eletben maradtak.
2019. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!