Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Februárban voltam együtt utoljára fiúval, mind a 2x időben kivette és védekeztünk is, utána meg is jött rendja mondja szerint, de már lassan több mint egy hete nagyon fájnak a melleim, majd szét pukkan és még 10 nap van hogy megkellene hogy jöjjön, aludni alig tudok a fájdalomtól, tudnátok esetleg segíteni mi lehet a probléma? 19 éves vagyok gyógyszert nem szedek

2019. márc. 17. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Hát ezek a hormonok már csak ilyenek. Terhes nem vagy, az biztos, de hogy mi a probléma azt ennyi alapján nem fogjuk tudni megmondani. Menj orvoshoz ha zavarnak a tünetek.
2019. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Hogyan védekeztetek? Használtatok óvszert és ennek ellenére is kivette, mielőtt elélvezett volna? Vagy nem volt óvszer és úgy vette ki időben? Mert ha utóbbi, akkor fennállhat a terhesség lehetősége, bár akkor nem jön meg rendesen a menzeszed. A melleid pedig ettől függetlenül fájhatnak. Nekem is mindig 1-másfél héttel az esedékes menzeszem előtt fájtak a melleim, jelenleg fogamzásgátlót szedek, emellett más a helyzet, de korábban tabletta nélkül nekem is mindig fájtak mielőtt megjött volna a vérzésem.

De ha nyugtalan vagy, csinálj tesztet. Ha negatív, tuti nem vagy terhes.

2019. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Hormonális okok miatt is fájhat a mell, de gyulladás is okozhatja.
2019. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!