Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti láttok ezen a teszten valamit?

Ti láttok ezen a teszten valamit?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2019. márc. 17. 19:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2019. márc. 17. 19:14
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egy csíkot. Ez a teszt negatív.
2019. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is csak egy csíkot látok.
2019. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is, de ismerem az érzést, ez egy nagyon érzékeny teszt, és nekem már nagyon korán mutatott valamit, de annyira halvány volt a csík, hogy nem is hittem el, szét is szedtem, pedig nem vagyok egy állat, le is fotóztam, de csak élőben látszott. Aztán kiderült, h tényleg ott volt :)
2019. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Én látom h mit látsz!

De ezt nem mondanám pozinak. Majd talán 2-4 nap múlva....

2019. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Én látom amit szeretnél de negatív az enyém is ilyen volt és ez is negatív


[link]

[link]

2019. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, számomra mind hasznos volt. Nem tudom ki pontozta le a válaszokat, én mind felpontoztam.

Egyébként 1. sikertelen lombik utáni ciklusban vagyunk, pénteken kellett volna megjönnie, a tesztet csütörtök reggel csináltam. Azóta sem jött meg, de gondolom a lombik hormon kavar be.

2019. márc. 17. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Szedd szét, úgy jobban szemügyre lehet venni.
2019. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En most a predictorral voltam reggel hogy mikor szivta fel a vizeletet ra nemsokra kirajzolodott, extra halvanyan a rozsaszin csik. Mikor mar nem volt olyan nedves, meresztettem a szemem mindenfele fenynel. Elegge kellett forgatnom..aztan szetszedtem, alavilagitottam es halvanyan ott a rozsaszin csik. Reggel megnezem megint.. engem az a teszt soha nem csapott be, es ez mutatta mindig a leghamrabb.

Szedd szet. Es akar vilagisd meg alulrol. Latni fogod mi ujsag.

2019. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De ha átvilágítod, akkor nem csak a reagens helyét látod? Egyébként ma reggel is csináltam egyet, az is ilyen ha “akarom látom” vonal lett, ugyhogy ezt elengedem. Köszönöm!
2019. márc. 18. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!