Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amikor erős görcsös fájdalmat...

Amikor erős görcsös fájdalmat èrzek, akkor reped meg a tüsző?

Figyelt kérdés
10-20 percig tart maximum. Ez minden hónap közepe táján van kb,de sosem tudtam,hogy ez a tüsző repedést jelzi-e vagy csak nő a tüsző? Az LH tesztet csináltam a fájdalomközpont ,ami erős pozitív lett. Ezért nem értem,mert repedèskor elvileg már negatívnak kellene lennie
2019. márc. 21. 20:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem fájdalomközpont,hanem fájdalomkor.-elirta a telefon.
2019. márc. 21. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem követve volt uhn és amikor iszonyuan feszult az ket nap volt kb persze stimulácioval több tuszo amint elmult akkorra ovulálodott ki a petesejt. Tehát ha fáj és + az lh teszted az után fog megrepedni a tuszo majd általában ez hajnalban történik. Remélem.tudtam segiteni. :)
2019. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig érzem. Úgy tudnám leírni, mintha egy ín lenne ott és valaki húzná vagy feszítené. Szóval nekem inkább feszülő érzés, de néha elég erős, már szinte görcsös. Nekem is kb 10-20 perc. És utána szinte mindjárt érkezik a nyálkás folyás.
2019. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, inkább visszavonom ezt. Össze-vissza érzékeltem magamon mindenféle hülye tünetet, semmi nem utalt semmire, utóbb kiderült, hogy nem is akkor volt ovulációm :) Ne figyelgessétek magatokat mániákusan... bár néha nehéz.
2019. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!