Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 10 körülre ki nem várja?

Április 10 körülre ki nem várja?

Figyelt kérdés
Nekünk 6. próbahónap,kb 4 nap múlva lesz pém. 😊
2019. márc. 24. 06:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Én, de nekem még csak 1x volt pé-m a szülés óta, ill. Menstruációm.
2019. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%

Örülünk, hogy tudjuk, a héten szexelni fogsz, de szerinted mi közünk hozzá???

Eddig olvashattuk a pozitív-e a tesztem kérdéseket, aztán egyre előbbre tolódott a dolog. Teszteljek-e a nem várt előtt, tegnap volt peteérés, lemaradtunk-e... Most már előre agyaltok. Bocs, de ez nem normális. Mégis, mit akarsz megtudni? Ki szexel veled?

2019. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó te nagyon unatkozhatsz. Tudod ha engem nem érdekel egy téma, tovább görgetek. Nincs éleded, vagy mi, hogy még azt is elolvasod, ami rohadtul nem érdekel?! Csóró... és most jöhetsz vergődni! ;) legalább addig is telik az idő! 3 2 1 : ...
2019. márc. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
67%
Pedig neki van igaza, 3. Agyrém lett ez a kategória, alig van valódi kérdés.
2019. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
0%
3, te miért olvastad el, ha nem válaszolsz a kérdésre? Nincs életed?
2019. márc. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Jól megaztmondtad! Nagyon is van életem, mivel válaszoltam. Nyilván azért, metz engem is érint a téma, veled ellentétben. És a kérdéssel kapcsolatos válaszokra vagyok kíváncsi.Lehet, hogy nem értitek, de ha az ember próbálkozik és reménykedik, akkor szeretne sorstársakkal beszélni. Később az ilyen üzenetváltásokból tevődik össze egy kismamás csapat, akik hasonló időben fognak szülni. Oda gondolom, nem írják oda sokan, hogy 'mit érdekel minket, mikor szülsz'. Továbbra is azt mondom, ami téged nem érdekel, görgesd tovább. Több időd jut a családodra.
2019. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ja és ide is kiírhatod nyugodtan, hogy 'K.USS', nem kell privátban! Ne szégyelld, hogy mit gondolsz, ebből is kiderül, hogy unatkozó kötekedő vagy. Hátha egyszer benő a fejed lágya
2019. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
En is aprilis 10 kornyeken nem varom :)
2019. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Izgi ez a tavasz! Neked hanyadik baba?
2019. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Édes istenem...hogy név nélkül mekkora jampik az emberek.

Érdekes hogy face csoportokba ami szintén ugyan erröl szól,senki nem írja hogy kit érdekel...de itt 'oszt keményen beszólnak 😂😂


Na de kívánom sose kelljen reménykednek,hónapokat várni babára,esetleg küzdeni egy egy betegséggel ami ezt gátolja. Neked van igazad éld meg úgy hogy kit érdekel,mert beléd tüsszentenek és annyiszor leszel terhes ahányszor akarsz...feltéve hogy nő vagy...ha pasi akkor meg kár a szóért 😂



Nem az a kérdés lényege ki mikor szexel,de örülök ha csak ennyit mond a téma bárkinek is.



Visszatérve akit érint a dolog:

Vezetem a hőm,a pé előtti idöben 36,2-36,3 az alaphöm...nem tudom ez normális e vagy túl alacsony?

Van már egy kislányom,előtte 36,4-36,5 volt inkább.

2019. márc. 24. 09:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!