Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek 14. dpo-n halvány...

Akinek 14. dpo-n halvány pozitív tesztje volt, mikor volt a fogantatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 27-28 napos ciklusaim vannak és a 10-14. napon tojásfehérjés nyákom volt, amely a 15. napra elmúlt, ebből azt gondolom, a 14. napon volt a peteérésem. Tesztet nem csináltam, így csak ebből gondolom. A 10 és 12. napon voltuk együtt a párommal, mert kislányt szeretnénk. Utána a 19. napon is, viszont ez már szerintem késő lehetett a fogantatáshoz, plusz nyákom sem volt már akkor.

A nemvárt napján, tehát a 28. napon halvány pozitív lett a tesztem.

Úgy gondolom, hogy a számításaim alapján a 2 hét telt el a megtermékenyítés óta. Nem kellene ilyenkor már erősebbnek lennie a tesztnek? Vagy előfordulhat, hogy a későbbi, a 19. napi együttlétből lett a baba és akkor még csak 10 nap telt el és azért ilyen halvány?

Tudnának olyanok választ írni nekem, akiknek a 14. dpo-n szintén halvány tesztjük volt? Mikor volt a pé-jük?



2019. márc. 25. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt a 14. dpo-n. Két nap múlva már a délutáni is szép pozitív volt.
2019. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akinek 14.dpo-n volt halvány pozitív tesztje annak 14 napja volt a tüszőrepedése.
2019. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, közben rájöttem, hogy rosszul tettem fel az utolsó kérdést, csak hát nem lehet javítani sajnos. :)

Szóval, hogy akinek a nem várt napján volt halvány, annak mikor volt a pé-je és ehhez képest mikor esett teherbe (ha esetleg volt egy plusz pé-je is vagy ilyesmi).

2019. márc. 25. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy mikor fogant? Van egy pozitív teszted, gratulálok!

Az hogy fiú vagy lány hidd el, nem a korai együttléten múlik, simán lehet mindennapos együttlétből is kislány, mint ahogy a testvéremnél is így volt :)

2019. márc. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen tesztet csináltál? Az sem mindegy
2019. márc. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Plusz lehet hogy a 12.napon volt a beágyazódás, és két nap alatt lett valamennyi Hcg azért halvány. Valakinek a 7.nap van ezért erősebb a tesztje, úgyhogy az, hogy kinek mikor volt a tüszőrepedés abszolút irreleváns. Örülj a pozitív tesztnek
2019. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!