Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Ha a beültetés...

Lombikosok! Ha a beültetés után 9 nappal egyértelmû negatív a teszt, akkor valószínû, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Járt valaki úgy közületek, hogy negatívak lettek a tesztjei és csak a vérvételbôl derült ki, hogy van baba? Kedden kell mennem vérvételre és nem tudom, reménykedjek-e még egyáltalán vagy teljesen értelmetlen.
2010. júl. 4. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a győri kaáliba jártam a 14. napon kellett tesztet csinálni. Én a 10. napon csináltam teszteltem és nagyon halványan kimutatta, hogy terhes voltam.

Ne add fel, a 9. nap még korai, ebből lehet még baba!!! Sok sikert!

2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, én a beültetés utáni 14.napon teszteltem és sírva hívtam a dokit, hogy nega... behívott, csinált vérvételt, ami egyértelműen bizonyította, hogy terhes vagyok!!! :-)))

nyugi!!

2010. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok! Ezek szerint, amíg nincs meg a vérvétel, még reménykedhetek.
2010. júl. 5. 08:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 4-5 naposak voltak az embriók, akkor elvileg ki kéne hogy mutassa már a teszt. De mindenképp menj vérvételre, mert lehet biokémiai terhesség és méhenkívüli is, ahol kevesebb a hcg.
2010. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Három naposan kaptam vissza őket.
2010. júl. 5. 14:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam vérvételen. Sajnos nincs baba, nem sikerült.
2010. júl. 6. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnálom!

a következő sikerülni fog!!!

2010. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most olvasom... Azóta összejött?:)
2012. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!