Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem vagyok terhes, akkor...

Ha nem vagyok terhes, akkor is érezhetek hasszurkát?

Figyelt kérdés
Nekem még 1 hét a mensiig de már 2 napja szurkál a méhem.Nem hiszem terhes lennék, de akkor nem tudom mitől lehet eddig soha nem áreztem hasonlót.Van hasonló tapasztalat?
2008. nov. 10. 16:17
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi hasszurka akart lenni
2008. nov. 10. 16:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyire vagy biztos benne hogy nemlehetsz terhes?????ezt azé kérdem,mert én is a mensi elött pár nappal észleltem,amiket eddig soha, nemjött meg,2tesz +, s most vok 17hetes....jo mi terveztük....
2008. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom mert semmi tünetem nincs ami arra utalhatna.A mellem sem fáj jobban mint szokott.Amugy meg mindig attól félek hogy valami gond van odabenn...Azért örülnék egy babának.
2008. nov. 10. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-:))))

elözö vok: nekem is eltelt 4nap minimum,mire elkezdtem a melleimen érezni a feszülést,érzékenységet...mert amikor mindig megjön a mensim,akkor sem éreztem soha ezt....

2008. nov. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a mell érzékenységére ne alapozz!nem minden esetben a mell jelzi a terhességet.inkább csinálj egy tesztet!nálam sem volt semmi előjele hogy terhes volnék csak a kimaradt menszi.mindkét terhességem tünetmentessen zajlott és zajlik(most vagyok 33 hetes)
2008. nov. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincs tüneted még lehetsz terhes! Vannak ilyen szerencsés nők akik semmi tünetet nem produkálnak egész terhesség alatt. Én személy szerint írigylem őket....:)
2008. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!