Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van pár szőrszál az államon....

Van pár szőrszál az államon. Ez csökkenti a teherbeesés esélyét? Ha terhes vagy:neked volt esetleg?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Volt, de leszedtem szőrtelenítő krémmel, ahogy a bajuszt is, mert nagyon zavaró volt. 2 hetente kell szedni, nagyon visszataszító egy szőrös arcú nő.

Nem csökkenti a teherbeesés esélyét, maximum azzal, hogy a férfi nem fog megkívánni.

2019. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Abban a tekintetben biztosan csökkenti, hogy a férjem nem szívesen szeretkezne egy borostás asszonnyal... Ha kihúzgálod akkor nem csökkenti, nem is értem hogy jött neked ez az összefüggés de ha ennyire aggódsz, akkor menj el egy hormonpanelre és ott megnézik a tesztoszteron hormont is amitől a szőrt gondolod, hogy odanőtt.
2019. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan miért csökkentené? Csak érdekel...Ugyanis nekem a huszon- éveim óta van egy-két sötétebb szőrszál az államon (amit kihúzok, természetesen) és mégis nagyon hamar összejött spontán mind a három terhességem...
2019. ápr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Igenis csökkentheti az esélyét akkor, ha a szőrösödést valami hormonális eltérés okozza, nem pedig genetikailag vagy szőrös.

Ha szőrösödsz érdemes kideríteni van-e szervi oka. Menj endokrinológushoz, majd ő tudni fogja milyen vizsgálatok kellenek. Mindenesetre pcos,ir,pajzsmirigy,mellékvese betegség okozhatja nőknél.

2019. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szőrösödök a tizenéveim vége óta sajnos, hatalmas küzdés van vele, senkinek nem kívánom. Hormonálisan minden rendben van, több hormonpanelem is volt, minden érték a helyén. A teherbeesés is második próbálkozós hónapban sikerült. Nálam sajnos genetika, apukám is iszonyatosan szőrös, sajnos nő létemre én is kaptam belőle.
2019. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van peteeresem, jó a ciklusom. Akkor elvileg nincs olyan hormon bajom ugye?
2019. ápr. 15. 20:46
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem kijött 1-1 szál időnként a teherbeesés előtt (mindig kihúzgáltam), de simán teherbe estem hamarosan. A terhességem alatt is előfordult két alkalommal is.

Értem mire gondolsz, hogy hormonális oka is lehet ennek, nem tudom, nálam minden rendben volt teherbeesésnél előtt és alatta is ilyen szempontból, mégis előfordult.

2019. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nekem a köldök alatti csík szőrösödik. Állandóan szedegetem. De elsőre teherbeestem.
2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Három szőrszál van az államon. Amiket természetesen kihúzkodok, ha látom, hogy megjelennek. 3 hónap próbálkozásra jött össze a baba, pajzsmirigyem kiváló. Szerintem a szőrszálak megjelenése nem egyenesen arányos a baba nélküli hónapokkal :D :D
2019. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tini koromtól van,es ugy látom egyre több ahogy öregszem.első gyermek 2. Honapban,a második most elsőre összejött. Nem vagyok egyébként szőrös típus.
2019. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!