Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja jövőhétre?

Ki nem várja jövőhétre?

Figyelt kérdés
Van kedvetek beszélgetni? Együtt izgulni:)
2019. ápr. 6. 09:54
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Én hétfőre nem várom!🤞🏻🤞🏻
2019. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Mikor tervezel tesztelni ? Nagyon drukkolok 🤞🤞🤞
2019. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Én is vasárnapra nem várom! Ez a 4. hónap, hogy próbálkozunk.
2019. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
9-es vagyok! Hát úgy mond ''érzem'' a hasam, egy picit feszülget de nem mindig! A melleim iszonyat érzékenyek és fájnak! Ez lehet más is végülis! De majd meg látjuk! :)
2019. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

11-es vagyok :)

Ha holnap nem jön meg várok még pár napot, nem szeretnék újabb csalódást, de a melleim iszonyatosan érzékenyek ennyire nem szoktak azok lenni.

Drukkolok mindenkinek!🤞🏻

2019. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Többieknek tünet? Megy a drukk mindenkinek! Ki mikor tesztel? Én szerdán tervezem.
2019. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én szerdára nem várom.Görcsöl a hasam,és fájnak a melleim de ezek lehetnek mensi jelei is ugye.De szerintem én elengedem ezt a hónapot,mivel tegnap jelentkezett nálam a vizes folyás,és az nálam mindig mensit jelent 😞 Mindenkinek drukkolok hogy pozitív legyen a tesztje 🤞🤞🤞
2019. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem ma a szeméremcsontom szúrált amit nem tudtam mitől lehet. Én várok még a teszteléssel de nagyon nehéz megállni.
2019. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Mi újság csajok? Én perpill semmi tünetet nem érzek. Az 5-6. dpon volt hasfájásom, de elmúlt. Progeszteron krémet használok. Remélem segít.
2019. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Én keddre nem várom, de teszteltem szombaton és pozitív lett, azóta csináltam még hármat, és erősödik a csík :) remelem így is marad, drukkolok nektek is!
2019. ápr. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!