Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, hany fagyibabatok...

Lombikosok, hany fagyibabatok elte tul a kiolvasztast?

Figyelt kérdés
En jovo heten megyek beultetesre es azt beszeltuk meg hogy kettot szeretnenk beultetni igy kettot egyszerre probalnak meg kiolvasztani…. Nagyon izgulok hogy vajon felebred-e mindketto. Valakinek tapasztalat? Koszi.

2019. ápr. 9. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6-ból 3 ébredt fel 'szépen', másik kettőt is beültettek sejtveszteséggel, egy pedig teljesen szétesett.

2 hónap múlva nálunk is FET lesz újra, most 2-en várnak ránk. Én is izgulok miattuk.

2019. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor vegulis hatbol ot felebredt? gondolom nem egyszerre ultettek be oket vagy igen? es nem tapadtak meg vegul? nagyon drukkolok Neked hogy minden rendben menjen ket honap mulva!!
2019. ápr. 9. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 6-ból 5-öt ültettek be. Először 3-at, majd 2-t kaptam vissza. Mindkettő kémiai terhesség lett. Utána friss beültetésből született egy kislányom. Abból a stimulációból lettek még ketten lefagyasztva.
2019. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekunk harom maradt osszesen es mivel azt mondtam kettot szeretnek azt mondta a doki hogy ha a kettobol az egyik nem ebredne fel akkor az utolsot is megprobaljak meg aznap kiolvasztani. Fu nem tudom hogy szeretnem-e, nagyon nehez dontes ez most, egyfolytaban ezen agyalok...Azt hiszem megmondom a dokinak hogy ha cask egy ebred fel akkor most probaljuk meg azt az egyet aztan imadkozom hogy felebredjen mindketto...a frissbol kettot kaptam vissza, sikerult is cask nem maradtak meg...
2019. ápr. 11. 17:32
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak azert ha valaki rakeres es erot akar meriteni a tapasztalatbol, mind a ketto felebredt!!! :)

(mar csak tapadjanak is meg...:))

2019. ápr. 27. 19:10
 6/7 anonim válasza:
Szia,hogy vagy azóta remélem boldogan?!
2019. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi az erdeklodest, nagyon boldogan!! :)

Az egyik embrio megtapadt, azota mar voltunk ultrahangon, most vagyok 11 hetes terhes :) :)

Egy csoda, nagyon nagyon boldogok vagyunk..

2019. jún. 15. 09:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!