Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 16 nappal már...

Együttlét után 16 nappal már biztosat mutat a teszt?

Figyelt kérdés
Vagy várjak vele tovább, hogy tutira menjek?
2019. ápr. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késik, tesztelhetsz.
2019. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs még menstruációm, így nem tudok ehhez viszonyítani :)

De minél előbb szeretném tudni, hogy van e terhesség vagy sem.

9 hete szültem.

Kétszer voltunk együtt a 6 hét letelte óta, és a másodiknál kiszakadt az óvszer.

Nem tudom mekkora esély van terhességre, de valamennyi biztosan van, így minél előbb tudni akarom :(

2019. ápr. 18. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció után 16 nappal szinte biztos. Együttlét után 16 nappal nem biztos.. Lehet 2-3 napra rá volt ovuláció! :)
2019. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szülés előtt tudtam mikor van ovulációm, mert egyértelmű jelei voltak.

Most semmi jele, így nem tudom van e egyáltalán, lehet még nincs is. Lehet tolom még majd akkor pár napot :(

2019. ápr. 18. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatsz?

Ha igen milyen gyakran?

2019. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Szoptatsz meg? Tudom, hogy ez nem befolyasolja, de nekem a nagy fiam szuletese utan 3 honapig meg sem jott. Elotte sosem tudtam, mikor volt pé mikor nem, de utana éreztem. A masodik fiamat mar szoptattam(szoptatom) de vele ia tegnap jott meg, viszont 2 hete mar ereztem a tipikus peteereses tuneteket. Higabb folyas, szurkalas. Mondtam is paromnak, hogy hamarosan megjon.

Igy is lett, szoval ne parazz, a testednek helyre kell jonni, ha nem erzed meg a peteerest, valoszinu nem is volt meg.

Mindenesetre 1-2 het mulba siman tesztelhetsz mar, akkor biztosabb.

Bar szerintem kizart, hogy terhes legyel.

2019. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szoptatok, de keveset, vegyes tápláláú a baba.

Vagyis a tejem kevés, így nem kizárólag anyatejes.


5 napja voltunk együtt, 29.én tervezek tesztelni, de már nagyon izgulok, nem akarnám annál tovább tolni.

2019. ápr. 18. 13:39
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma csináltam, negatív lett.
2019. ápr. 30. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!