Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják, hogy mindent...

Sokan írják, hogy mindent ugyanúgy éreztek terhességkor, mint a mensi előtt. Akkor mégis miből gyanakodtak?

Figyelt kérdés

Tényleg minden ugyanolyan volt? Ugyanaz az erős mindjárt megjön érzés már napokkal előtte, hasfájás, cicifájás, feszültség és esetleg pati?

És ha csökken a mellfájdalom, akkor az tuti nem terhesség?


2010. júl. 5. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát abból, hogy mindezek ellenére nem jött meg. :) Nekem egy percet sem fájt a mellem.
2010. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindez, plusz nem jött meg és rá 2-3 napra minden este hányingerem volt és majd elaludtam napközben.
2010. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
rendes menzi tünetek,plusz állva el tudtam volna aludni,olyan fáradt voltam már ébredéskor.a nemvárt után 3 nappal még negytívat teszteltem,másnap reggel már pozitívat.aztán kb 2 hét múlva jött az állandó hányinger,ami csak 8hónapig tartott utána:)
2010. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abból gyanakodtam,hogy nem jött meg a mensim.Ja és semmi folyásom nem volt.

28 hetes km.

2010. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó megfogalmazás...én is állva el tudnék aludni a mellem teljesen másképp feszít, mint mensi előtt, de főleg az h most dobtam össze egy egyszerű salátát és alig vártam h végezzek azt hittem összeesek fölötte úgy rámtört az álom, plus annyit járok wcre...hugom velem volt egy pár napot és megszólt h olyan vagyok, mint egy kutya aki minden autókeréknél pisilni tud:).

Szóval vannak olyan jelek amik csak ekkor vannak:), pedig én még nagyon pici babás vagyok:)!!!

2010. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan érzésem volt, mint mielőtt megjön. Én soha nem tudtam, mikor fog megjonni (29-40 nap közötti mensik). De már gyanús volt, hogy három napja megjön érzésem van, és fájt a cicim. Ezért teszteltem :-) Nálam fáradtság nem volt, sőt, inkább álmatlan voltam.
2010. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. júl. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!