Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés elött 3 nappal...

Peteérés elött 3 nappal terhesség?

Figyelt kérdés
Peteérés elött 3 nappal lehet terhesség? Azt olvastam h jobb ha szex után fekve maradunk plusz a misszionárius póz jobb... viszont mi lovagló pózban voltunk és szex után 2- 3 perc mulva elmentem furdeni... azt is olvastam h a spermiumok elélnek 5 napig is de nemtom így h felálltam egyből és khm kifolyt minden ...Szoval akkor van remény babára szerintetek vagy esélytelen?

2019. ápr. 23. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Babatervezés előtt nem árt, ha pár dologgal tisztában vagy. Van különbség a kettő között : Peteérés előtt 3 nappal nem lehet terhesség. Peteérés előtt 3 nappal való aktusból lehet terhesség.

Ami akart, azt feljutott. Van esélyed, de inkább élvezzétek a dolgot, ne stresszelj rá a dologra és a pózokra.

2019. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj, ha kifolyik, a lényeg már bent van. Orgazmuskor a nő méhe "felszívja" a spermát az összehúzódásokkal, bezárja magába. Előnyösebb a misszionárius, de bárhogyan teherbe lehet esni, max a nőnek kényelmesebb ez a póz. Tényleg ne görcsölj ennyire rá, élvezzétek a szexet a pároddal, mert ez a sok sületlenség amit itt leírtál, könnyen megöli a szexualitást és vele a kapcsolatot :(
2019. ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg előnytelen a lovagló meg az álló póz, mert hamar kifolyik a sperma. A kutyát és háton fekve pózt ajánlják emiatt.
2019. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!