Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes a lany?

Lehetseges hogy terhes a lany?

Figyelt kérdés

Nem regiben feltettem egy kerdest h terhes lehet e a lany,

A lenyeg az h marcius legelejen februar vegen lefekudtem egy lannyal gumival, nem elveztem el, nem volt megszakitasos mar a legelejen gumi volt rajtam, a gumi nem volt kiszakadva (leellenoriztem ez biztos) az aktus utan ket hettel ram irt (kozbe is irt h kesik) h megjott neki de csak 3-4 napig tartott neki es nem fajt annyira mint szokott,

Most pedig megint irt h allitolag az a menses volt neki az utolso es azota nem, es h ma megy nogyogyaszhoz, mit szoltok hozza? Szerintem szivat de megis remegek az idegtol, koszonom a valaszokat



2019. ápr. 24. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Ne idegeskedj.

Az aktustól változhat a ciklusa, ha még nem nagyon csinálta idáig.

2019. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te is menj el a nőgyógyászhoz, hogy biztos legyél abban, hogy mi a biztos🤔😁
2019. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha március elején voltatok együtt akkor mi olyan meglepő abban hogy azután volt az utolsó mensije? Április van, 1 hónapban csak egyszer jön meg. Gondolom majd hónap végén megjön neki, semmi para. :D

A 3-4 napos mensiben pedig nincs semmi, nekem is hol rövidebb, hol hosszabb. Majd ha hónapokig egyáltalán nem jön meg akkor kell idegeskedni.

2019. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta megjött neki, akkor biztosan nem terhes! Van olyan hónap, hogy gyengébb a vérzés. Ha meg akar győződni a terhességéről, miért nem vesz tesztet?
2019. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, o most velem volt eloszor marmint fiuval szal lehet h tenyleg Ez a baj
2019. ápr. 24. 12:18
 6/22 A kérdező kommentje:
A 3-4 napos fura mensese utan vett egy tesztet kb 9-10 nap volt az aktus utan, negativ lett
2019. ápr. 24. 12:19
 7/22 A kérdező kommentje:
Most pedig kerdeztem tole vett e tesztet mert ha terhes mostmar biztosra kimutatja erre pedig nem valaszolt csak látta, ugyh elegg gyanus h szivatni akar
2019. ápr. 24. 12:20
 8/22 A kérdező kommentje:
Amugy ha kiderulne h megis terhes milyen lehetosegek vannak? Abortusz 12ik hetig meg realis annyi meg meg nem telt el, es ha tegyuk fel nem akar abortuszt es megakarja tartani?
2019. ápr. 24. 12:21
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szivat.
2019. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Mit jelent az,hogy "megakarni" ?

Amúgy rossz hírem van... onnan kezdve, hogy belelőtted a magod, ő rendelkezik felette.

Ha gyereket akar, akkor gyereke lesz, te pedig fizetheted min. 18 évig.


Viszont ha a gumi jól működött, akkor mitől félsz?

Chuck Norrisból csak egy van.

2019. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!