Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több műszakban dolgozók! Ti...

Több műszakban dolgozók! Ti hogyan ellenőriztek a peteérést?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem volt mit ellenőrizni. Minden ovukor megvolt a tojásfehérje, és a fehér folyás. Akármilyen műszakos voltam.
2019. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen alvás után. Mindegy mikor alszol, ha felébredsz a mély alvásból akkor.
2019. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Sehogy. Mi nem voltunk ennyire rágörcsölve. Abbahagytam a tablettát áttértünk a gumira aztán aztis elhagytuk és elsőre sikerült mind a három. Nem számolgattunk nem hőmérőztünk nem volt programozott gépies gyerekcsinálás.
2019. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nálam sajnos nincsenek egyértelmű jelei a peteérésnek,de tudni szeretném, hogy egyáltalán van-e. Másfél éve próbálkozunk, többször jártam már dokinál is, de semmi érdemlegeset nem segített. Bejelentkeztem egy másikhoz, aki viszont csak május végén fogad, ezért szeretném követni ezt a ciklust.

2019. ápr. 26. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt jele a peteeresnek (folyas... Stb), megse akkor volt az ovum, hanem utana... Amugy sehogy nem tudtam, hiaba mondjak h nagy alvas utan, egyszeruen nem olyan volt. Ovutesztet hasznaltam. A nagyon okos, nekunk nem kellett, ne gorcsolj ra valaszokra ne is figyelj. Nekem pl 2 ev sikertelenség utan ha valaki azt mondta h ne gorcsolj ra, eleg bunkón beszoltam. Ha neki lehet nekem is. Nem véletlenül ellenorzom... Ezzel kezdik a vizsgálatokat is, hogy ezt elllenorzik. Van mar gyerekem, de meg mindig nagyon felidegesit az ilyen válasz :/
2019. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!