Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja egyutt voltam a...

8 napja egyutt voltam a baratommal megszakitasos és ovszeres modszerrel is a menstruáciom ápr.18 befejezodott ma ujra jelentkezett. A surgossegi fogamzasgatlo tab. bevettem rá 30 orara. Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok 8 napja egyutt voltam a baratommal megszakitasos és ovszeres kozosulés is tortént azután hétfőn bevettem egy sürgosségi tablettát és 11 nappal hamarabb megjött a menstruáciom. Terhes is lehetek? Április 13-18 volt a menstruáciom és ma megint megjött (ápr.27) abban sem vagyok biztos hogy ez menstruácio vagy csak pecsételő vérzés.

#Fogamzásgátlás-Terhesség-Eggyüttlét-Kiskorú
2019. ápr. 27. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
ha nem vetted be időbe, akkor lehetsz terhes.
2019. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha volt rajta óvszer és ráadásul nem benned élvezett el, mi a jó istennek veszed be a sürgősségi tablettát?? Nem cukorka hogy kapkodni kellene minden szex után, lórúgásnyi hormon van benne ami a te fejlődésben lévő 16 éves szervezetednek nagyon jól eshetett...

Simán lehet hogy emiatt vérzel most újra, sőt lehet hogy most hónapokra felborítottad a ciklusodat!

2019. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Az óvszer a legbiztonságosabb védekezési módszer. Ha rendesen használjátok, nem leszel terhes. A megszakítás magában nem biztonságos, de óvszerrel együtt, ha nem csúszott le és nem szakadt ki, egészen biztos, hogy nem vagy terhes.

Erre esemény utánit bevenni teljes felelőtlenség. Ahogy az előző írta, ez nem egy ártalmatlan cukorka, hanem egy hatalmas adag hormon, ami megváltoztatja a tested működését. Az is lehet, hogy hónapokra. Ha hónapokig összevissza vérzel tőle, ne lepődj meg.

Ha az orvos megkérdezte volna, miért van rá szükséged és rendesen válaszoltál volna, biztos, hogy nem írna fel ilyet. Nagyon jó, hogy védekezel, de ezt is túlzásba lehet vinni, és a saját testedet teszed vele tönkre.


Esemény utánit leggyakrabban félévente szabad bevenni, de a legjobb, ha soha. Ez egy vészmegoldás, ha kiszakadt az óvszer, nem fogamzásgátló tabletta. Legközelebb akkor szexelj, ha már tisztában vagy azzal, hogyan működik a tested és a védekezés.

2019. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

16 eves tini

Mit vartok nem tudnak gondolkodni csak bacnak mint a nyulak


Kisanyam irany a doki es anyad h felhomalyositson ...


Komolyan a szexet es a gyerekvalalast szakvizsgahoz kotnem!

2019. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első két kommentelőnek nagyon köszönöm a válaszát még akkor is ha pár szó picit intő a jó fele hogy figyeljek oda.Anyukám sajnos nincsen igy ő nem tud felvilágosítani...Többé nem csinálok ilyent megfogadtam mert nem éri meg..Várom a következő válaszokat még.Remélem semmi bajom nem lesz ezután a tabletától.
2019. ápr. 27. 19:35
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmi bajod nem lesz ne aggódj. Max pár hónapig nem fog szabályosan megjonni. De valószínű hogy ez se lesz.
2019. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2019. ápr. 27. 23:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Valaki?
2019. ápr. 29. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vérzés van, nem vagy terhes. Valószínű a bogyó kavart be.
2019. ápr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valaki?
2019. máj. 5. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!