Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta menstru...

Esemény utáni tabletta menstruáció alatt mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

A 3. napba jár a ciklusom,sajnos az óvszer kiszakadt, az esemény utáni tablettát 4 órára rá szereztem be (EllaOne 30mg) és vettem be , illetve közvetlenül az eset után volt egy nagyon alapos zuhanyzás.

Mennyi az esélye a terhességnek?



2019. ápr. 27. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A zuhanyzás annyit ért, mint halottnak a csók.

Az eseményutáni valószínűleg hatni fog.

2019. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a menstruáció mennyire számít ilyenkor ? Illetve most mikorra kell várni a következőt? (Mivel jelenleg is megvan )
2019. ápr. 27. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esemény utáninál eléggé random, hogy mikor jön a következő. Nekem 4 hónapra borította fel a ciklusomat, az első 10 nappal később majd utána 60 nap csúszással jött.... Szóval szerintem most inkább ne alapozz semmire.
2019. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem befolyásolt semmit anno az esemény utáni. Pont akkor jött meg legközelebb mikor kellett.
2019. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!