Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várta tegnapra? Izgulju...

Ki nem várta tegnapra? Izguljunk együtt!?

Figyelt kérdés

#tegnapra
2019. máj. 5. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 10.-re nem várom. Te mikor fogsz tesztelni?
2019. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Holnap megpróbálok egyet :) Lesz, ami lesz!
2019. máj. 5. 21:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 26-28 naposak a ciklusaim. (Általában 26, egy évben 2x 28.) Ma vagyok a 27. napon, nem jött még meg, de a tegnap hajnali tesztem negatív.

Elmúlt sajnos a mellfeszülés, görcsöl nagyon a hasam, úgyhogy nekem szerintem megjön.


Nektek milyen tünet van?

2019. máj. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem napok óta durva hányingerem van, plusz egy két napja gyakori vizelési ingerem... És úgy néz ki ma pozitív a tesztem :) 2 napja késik
2019. máj. 6. 13:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Teszteltel? :))
2019. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egy héttel ezelőttre nem vártam. Akkor délután teszteltem, rögtön megjelent az erős csík. Azóta párat még megcsináltam azok szintén pozitívak lettek. Orvoshoz jövőhéten megyek és már nagyon izgulok. Tüneteim: mellfeszülés és érzékenység, émelygés, szédülés és folyton éhes vagyok.
2019. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, 2 pozitív egy elázott :D De a lényeg ott van :) A többiekért drukkolok :) Kedves utolsó neked pedig gratulálok :)
2019. máj. 6. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) Én is minden jót kívánok nektek! És érzelmileg, hogy viseled? Előző terhességemnél nem voltam parás, most rettenestesen aggódok, hogy egészséges legyen.
2019. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még nem fogtam fel, és nem élem bele magam :) Azért a tesztek becsaptak már párszor az elmúlt napokban :)
2019. máj. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!