Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív teszt?

Figyelt kérdés

Halucinálok szerintetek mintha látnék ott egy extra halvány csíkot..fogalmam sincs hanyadik dpo -n vagyk..6 hónapja szültem és szoptatás egy hónapja hagytam abba. Egyszer jött meg szülés óta 2 hónappal ezelőtt.

[link]



#teszt #X-epil #halvány' extrahalvány
2019. máj. 9. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
pozi szerintem :)
2019. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!nagyon örülök de eléggé félek a kis korkülönbség miatt. Túl lehet élni anyucik???
2019. máj. 10. 10:32
 13/14 anonim ***** válasza:

semmi gond nem lesz,nekem is 17 hónap van a gyerekek között,igaz már megnőttek, de örülök neki,hogy nincs sok közöttük könnyebb volt nekem mint például a sógornőmnek,akinek 5 év volt a gyerekek között

Nyugi

2019. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pozitív! Gratulálok! Nagyon jó lesz, hogy kicsi a kor különbség a két baba között,igaz nem lesz könnyű, de ezer előnye van :))
2019. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!