Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szükséges a 72órás tabletta?

Ccccccc kérdése:

Szükséges a 72órás tabletta?

Figyelt kérdés

Ma lesz 2 napja, hogy lefeküdtem egy sráccal, állítása szerint gumival, viszont nem vagyok ebben 100%-ig biztos, sőt abban sem, hogy elment, de valószínűbb, hogy nem, mert nem tudtuk befejezni. A kérdés, hogy vegyek -e esemény utáni tablettát a biztonság kedvéért?

(Magamtól is tudom, hogy hatalmas idióta vagyok, viszont nem tudok megnyugodni)



2019. máj. 20. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Elég sok technikai kérdés... Mi az, hogy állítása szerint gumival? Láttad, hogy felhúzta? Láttad, hogy rajta van? Azért nehogy már nem vetted észre, hogy felvette... Arról nem is beszélve, hogy érzésre is teljesen más gumival, mint nélküle
2019. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Láttam ahogy húzza és szórakozott vele, viszont azzal már nem foglalkoztam, hogy sikerült -e, sajnos. Illetve első volt, így nincs túl sok viszonyítási alapom. De másnap azt mondta, volt. Plusz alkohol befolyása alatt állt.
2019. máj. 20. 16:39
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
2 nappal szex után már kár ezen agyalni. De téged sem az eszedért szeretnek ennyire felvilágosulatlanul...
2019. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most újat nem mondtál, tudom magamtól, a kérdésem pedig nem ez volt.
2019. máj. 20. 17:12
 5/12 Fiatallányka ***** válasza:

Ennyi kétséges megállapítás mellett én javasolnám a tabletta bevételét.

Bár őszintén elég késő már... Minél később veszed be annál kisebb a hatása.

Remélem nem lesz gond, és kérlek legközelebb legyél sokkal körültekintőbb és óvatosabb! ☺️

2019. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Tudom, nagyon ostoba voltam, idegesebb vagyok, mint valaha! Remélem tényleg megmondta volna, ha mégsem húzta fel, de holnap mindenképp megyek tablettáért és hátha nem lesz baj!
2019. máj. 20. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ne vegyél be tablettát. 3 nappal szex után már amúgy sem ér semmit... Plusz szétcseszed vele a hormonjaidat is. Komolyan nem vagy olyan viszonyban a pasival, aki elvette a szüzességedet, hogy megkérdezd, húzott-e gumit? Ez annyira abszurd...
2019. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Holnap? Holnap már minek? Minél hamarabb be kellene venni, különben szart sem ér.
2019. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsőnek is nyugodj meg. Tényleg nem volt egy okos ötlet,de ezt te is tudod. Nemcsak 72 órás,hanem 120 órás tabletta is létezik már Ellaone a neve csak ezt sokan nem tudják. Elmész orvoshoz vagy ügyeletre és felírják,ha azt mondod, hogy megcsúsztál az idővel.
2019. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta volt, egyébként, ezért is írtam,hogy remélem igazat mond. :(
2019. máj. 20. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!