Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki aki hétfőre-keddre...

Van valaki aki hétfőre-keddre nem várja?

Figyelt kérdés
Ovu teszt 12.én volt pozi. 11.én 13.án és 14.én voltunk együtt.
2019. máj. 23. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Szia, jelen! :)

En nem ovu tesztelek, de hetfore nem varom!

Hanyadik probalkozos honapban vagytok?

2019. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia! De jó hogy itt vagy! :) Decemberben hagytam abba a fogamzásgátlót. A ciklusom saknos nem rendszeres, először 39 napos volt a ciklusom, aztán 35, majd 42... úgyhogy most ez a 4. ciklusom azóta. Ahogy visszaszámoltam, az első 3 próbálkozós hónapban nem is voltunk együtt ovukor, mert nem tudtam mikor van..Mivel rendszertelen, gondoltam kipróbálom az ovu tesztet. Most elvileg jókor voltunk együtt :).


Nálad mi újság??? Mesélj, izguljunk együtt :)

2019. máj. 23. 22:54
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, én is, igazából vasárnapra, de van, hogy 1 napot késik, szóval inkább hétfőre :)

Nem is tudom, eddig izgultam, de most valahogy úgy érzem, hogy nincs ott senki. Na mindegy, majd meglátjuk.

Legelső próbálkozós hónap egyébként, eddig tablettát szedtem. 5 évig. De nagyon szépen visszajött minden, teljesen tankönyvi volt, ami a ciklusom során történt.

2019. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok, szóval nekem a múlt vasárnap volt elég fájdalmas, azt nem csak beképzeltem. Éjszaka valami furcsa nyilallásra ébredtem, nem olyan volt, mint egy normál menstruációs görcs, hanem rendes fájdalom, mintha a hüvelyemen lenne egy seb, de nem"belül", hanem "kívülről", a hasfalam felől. Elég rossz volt. Utána egész vasárnap fájt a hasam, az egész bal oldalam és ott a derekam is. Ez hétfőn már alig volt meg, és keddre teljesen elmúlt. Most már teljesen a szokásos vagyok, ami furcsa, hogy az emésztésem nem a szokásos (de ez lehet akármitől), és úgy vagyok éhes, ahogy nem szoktam lenni, ilyen "élesen", vagy hogy is mondjam. Ez is lehet akármitől, és mondjuk tök zavaró. De összeségében most valahogy úgy érzem, hogy a múlt vasárnap próbálkozott szegény, de valahogy nem érzem, hogy beköltözött volna.
2019. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia

hétfőre nem várom

másnaponta együtt voltunk

remélem... szorítok mindenkinek


E40

2019. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

2-es vagyok :)

En nem szedtem fogamzasgatlot, szoval igazabol csak az ovszeres vedekezest hagytuk abba.

Miutan eldontottuk, hogy johet a baba, a ciklusom teljesen felborult.Szinte 10-en eve napra pontos 27 napos ciklusaim voltak, na azota volt 26 es 35 is. Biztos vagyok benne, hogy a "tulzott" varakozas miatt, nagyon ra voltam gorcsolve. Mar mensik elott teszteltem, de sajnos mindig negativ eredmenyt kaptam.

Mivel nem igazan tudom mikor van pontosan ovum, igy 2-3 naponta voltunk egyutt. Kenyelmest a hasznossal elven :D

Nem tudom ez a honap mit tartogat, de most turelmesebbnek erzem magam, nem is vettem eszre magamon semmi olyan komoly tunetet, mint elso honapokban.

Raadasul epp lakasvasarlasban vagyunk, es mivel nem teljesen problema mentes, igy ez tereli is a gondolataimat :)

Most ami fenn all,az a mellfajdalom, ket napja iszonyatosan faj a derekam, es tovabbra is feher nyakom van.

Egyetlen egy tesztem van itthon, azt leghamarabb penteken szeretnem hasznalni, es nagyon bizok benne, hogy nem is kell majd tobbet venni. ;)

4. honapja varunk a mi dragasagunkra.

Ket het mulva parom szuletesnapjat unnepeljuk, remelem en tudom majd a legszebb meglepetest adni neki :)

Elmondhatatlanul drukkolok Mindenkinek, ha mar hozzank eddig nem kopogtatott a golya, remelem hozzatok viszi majd a kiscsomagokat ;)

2019. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elso hosszaszolo voltam, nem tudom miert irtam 2-ot :D
2019. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Írjatok ám helyzetjelentést! Szurkolok Mindenkinek! :)


Nekünk már van egy lányunk, 9 éves. Én 6 évig szedtem gátlót. Sajnos előbb nem tudtuk vállalni a kistesót. Talán ezért is vagyok ilyen türelmetlen, mert igazán már 3 éve vágyok nagyon babára, de csak december óta megy élesben a dolog.


Nyilván a tüneteket keresgélem magamon... tudja az ember, hogy hülyeség, de hát egy nő aki mindent megtenne egy babáért... hát na...


Nálam ami az előző 3 ciklus során nem volt, most pedig van, az a petefészek szúrkálás. Néha az alhasam nyilalgat, de az előző mensi előtt is volt.

2019. máj. 24. 20:40
 9/11 anonim válasza:
Jelen :) hétfőre nem vártam, kedd reggel erős 2 csík lett. Van itt még vki? :)
2019. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)


Nekem sajnos vasárnap megjött. Nektek elsőrevsikerült?

2019. máj. 30. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!