Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil száradási csík?

X epil száradási csík?

Figyelt kérdés

Igen is lehet rózsaszín a száradási csík az x epil teszten. Nem vagyok terhes rendesen megjott időben ahogy szokott a hőm is leesett a tesztet csak azert csinaltam hogy lassam mennyire megbizhato. Igaz fel óra után fotoztam es a kép szerkesztett de csak azert hogy a fotón is jól látható legyen. Valóságban nem kell keresni a csíkot és színes is. Ma reggeli facell tesztem negatív fél óra után is. Ennyit az x epilről.


[link]



2019. máj. 28. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
időn túl nem értékelünk tesztet. Ha megjött a vérzésed, 0,01% hogy terhes vagy. A száradási csík nem pozitív. Amúgy mi a kérdés?
2019. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
És azon kívül, hogy egy szerkesztett képpel próbálod lejáratni a márkát, ki volt a célod? Egyébként 8 éve használom az x-epil teszteket, 4x volt pozitív, mind a 4x terhes voltam. Minden más esetben negatív lett.
2019. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy idontuli teszt, egy agyonszerkesztett kepen...
2019. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

9 éve gyakorizok. Megszámlálhatatlan sokan írták már, hogy az X-epil nagyon sokszor ál-csíkos, de tényleg. Tavalyelőtt voltam terhes, akkoriban naponta tettek fel "szerintetek pozitív?" kerdést ezzel a teszttel és 10/8 bizony így nézett ki, baba meg nem volt.

Szóval én értem amit írsz és kicsit sem lep meg. Pont emiatt egyből masfajtát vettem én is most is és akkor is (3. gyereket várom)

2019. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
#2, az hogy te valamit nem láttál még nem jelenti, hogy nem létezik. Ez bizony ez fos teszt, elégszer szembesültem már vele.
2019. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Nem azert csinaltam mert azt hittem terhes vagyok hanem pont azert mert tudtam hogy nem. Ez egy fos teszt es igazolta is magat. Szoval ezzel csak az volt a celom akinek nem lenne vilagos igen sok ilyen teszt van a neten felteve hogy pozitiv e vagy nem. Hat nem! Csak tudnam hogyan tud szines masodik csikot produkalni ha nincs terhesseg... akar idon belul akar idon tul
2019. máj. 28. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
De ennek a kérdésnek mi értelme? Vannak szr tesztek (nekem spec az expect, meg mostanában a walentin), de és? Ha azt írom, hogy nekem az x-epil mindig jó eredményt mutatott, akkor?
2019. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil pozi lett. Mondjuk nem igy hanem egyertelmuen. Azota senkott meg. Akkor most vegyek masikat vagy elhihetem? 🤔
2019. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Jol megaszontad
2019. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fos teszt, de alapban időn kívül nem értékelünk.

Le akarod járatni, mert 30 percen túl megjelent egy álpozitiv rajta.

Ha időn belül jött volna ki akkor értem hogy ennyire leakarod járatni, de így mi értelme?

Én ha tesztelek és negatív lett kidobom, és nem nézegetem fél órával/ órával utána.

2019. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!