Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki a mensi...

Van itt olyan, aki a mensi előtt mindig barnázott pár napot és akkor is barnázott, amikor terhes lett?

Figyelt kérdés
Legtöbb helyen azt olvasom, hogy akire jellemző volt a barnázás mensi előtt, nem tapasztalt ilyet, amikor babás lett
2019. máj. 30. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem általában így indul minden mensim. Egy alkalommal csak barnázás volt 5 napig. Akkor az 5dik nap teszteltem pozitívat. Sajnos az a terhesség csak szabálytalan alakú petezsákig jutott 😒

Szóval ha terhes vagy nem jó jel a barnázás! De ha mensit jelez az nem gond, mert van 2 gyermekem

2019. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindig barnaztam mensi előtt.

1. Terhesseg: nem barnáztam egyáltalán

2. Terhesség: 10.dpo-n egyszeri viszonylag nagy mennyiségű vilagosbarna cucc jött

2019. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig barnáztam, háromszor estem teherbe, ebből egyszer pecsételtem a nemvárt előtti napon - aznap teszteltem erős pozitívat - az a terhesség nem maradt meg. A másik két esetben elmaradt a maszatolás.
2019. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is mindig barnáztam, kivéve mikor terhes lettem. Ez volt az első jele nem várt előtt
2019. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor hátha a következő hónapban sikerül
2019. máj. 30. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Igen-igen!

Mindig pecsételtem terhesség előtt és terhesen is!! Kellett is progi pótlás azonnal ahogy lett egy halvány tesztem 10dpon!

2019. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam barnázni menzesz előtt 2-3 nappal, a terhességeimnél ez viszont elmaradt, akkor nem barnáztam kicsit sem.
2019. máj. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem barnáztam amikor terhes lettem. Ez volt az első jel.
2019. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!