Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon jó és alapos, lelkiisme...

Nagyon jó és alapos, lelkiismeretes nőgyógyászt ajánlanátok Budapesten az I. számú női klinikáról? Olyat, aki meghallgatja az embert és meg is hallja, amit mond illetve foglalkozik azzal, hogy a nő gyermeket szeretne.

Figyelt kérdés
Elegem van az összes nőgyógyászból,akinél eddig voltam,egyáltalán nem foglalkoznak az emberrel,tiszta idegesek mikor az ember kérdez,kinevetik és ezzel megalázzák az embert,össze-vissza beszélnek. Évek óta gyermeket szeretnénk a férjemmel. Hiába mondom a nőgyógyászaton,mintha meg sem hallanák,folyamatosan fogamzásgátlóval tömnének. Most volt egy olyan eset,hogy pozitív volt a tesztem,de sajnos nem maradt meg a terhesség,ultrahangon nem is látták még,2orvos is azt mondta,hogy nagyon korai terhesség volt,de valószínűleg elment. Beszedettek velem valami gyógyszert,amitől elkezdtem vérezni,de úgy ömlött mint a Niagara. Visszamentem,kiürült a méhem,most azt mondta ugyanaz a doki,hogy nincs terhesség kérdeztem hogy nem is volt erre a válasz egy vállvonás volt és "Nincs. Viszontlátásra!". Nem arra válaszol,amit kérdez az ember és rohadtul nem törődik azzal,hogy mit szeretnék. Ismét fog.gátlóval akar tömni. Beleuntam,gyermeket szeretnék. Elvileg PCOS és IR-em van. Bocsi,hogy hosszú lett.
2019. máj. 31. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Joó József Gábor

Genetikus is egyben.

De leginkább magánban lehet megtalálni, a klinikán nem sokat van..Szent Gellért térnél illetve az I. kerületben van rendelése. Neten ki tudod keresni.

Nem drága a magánja.

2019. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Végtelenül kedves doktornő, a G1 intézetben vam magánrendelése.

2019. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szobatársaim is dicsérték az előző két hozzászóló által írt orvosokat, az egyik nő győrből utazott budapestre, 8 év sikertelen próbálkozás után dr. joo kezelésével sikerült teherbe esnie.


Az én orvosom kecskeméti andrás volt, nagyon alapos, türelmes, szakmailag szuper, viszont drágább a magán rendelése, mint pl dr joonak. G1ben rendel.

2019. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kecskeméti Andrással 3-4 alkalommal találkoztam a klinikán míg bent feküdtem, elég alapos és kedves volt. Nagyon sokan dicsérték, elvileg ő a number 1 a Klinikán.

De én Joó betege vagyok, nála szültem, így vele van hosszú távú tapasztalatom.


#1es vagyok

2019. máj. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Prosszer Máriára még egy szavazat. Egy angyal az a nő.
2019. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!