Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma megyek nögyógyászhoz!...

Ma megyek nögyógyászhoz! Magán doki. de aki magánorvos az elküldhet vérvételre ha megkérem? Vagy ök nem szoktak? Amugy Szombathelyre megyek a Madentkóba! Dr. Horváth Boldizsár-hoz (ez csak olyan mellékes!

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
magán orvos elküld a háziorvoshoz, hogy tőle kérj beutalót. legalábbis nálam így volt Budapesten!
2008. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is magándokihoz járok, és abba a kórházba küldött beutalóval ahol Ő dolgozik, és ott vették le a vért /II.sz Női Klinika Bp./
2008. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi!ó hogy szakadna meg!
2008. nov. 12. 13:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Engem a magandoki mindig egyből a kórhazba szokott, errol a haziorvosi dologrol nem is hallottam szerencsére, de en pesti vagyok (ha szamit)

2008. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A házidoki nem is szokott adni iulyen beutalót-
2015. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen célú a vérvétel?
2015. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!