Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pécsett melyik orvost ajánlaná...

Pécsett melyik orvost ajánlanátok? Aki megbízható, lelkiismeretes, figyelmes stb. Egyszóval, nagyon jó!

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Maszekba: Dr Domány Balázs-nem tudom a magánrendelője pontos címét, de a megyei kórházba utána kérdezhetsz, általában ott van , hétfőn biztosan!

Ráadásul ő a megyeiben a főorvos is, úgyhogy minden helyre el tud küldeni ahová csak menned kell. Én hozzá járok, lelkiismeretes, becsületes, velem mindig rendes , mi nemsokára szülünk!

2008. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Saját tapasztalat: Megyei Kórház: dr.Labossa Gusztáv, Édesanyák útja (Rákóczi úton magánrendelő): dr.Koppán Miklós nekem utóbbi az orvosom,hihetetlen empatikus,türelmes,és figyelmes,mind emberileg,mind szakmailag!
2008. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

dr. Vízer Miklós az Édesanyák útján. Emberileg és szakmailag is kizárólag dícsérni lehet!!!!

Koppán (én Koppányról tudtam) dokihoz nekem is volt szerencsém egyik éjjel, tényleg nagyon kedves, szakmailag viszont nem ismerem.

2008. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dr. Vizer Miklós - szakmailag nagyon ott van, sokan ajánlják. Kicsit drága ugyan, de ha tényleg jó dokit akarsz, akkor őt csak ajánlani tudom.
2008. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2008. nov. 12. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:
a vizer profi szülész, nála szültem. nem volt fogadott dokim, ő volt az ügyeletes.
2008. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!