Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba?

Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam dokinál.Akkor voltam 6 hetes.Szikhólyagot,látott és petezsákot.Azt mondta most fejlődik ki az embrio.Tegnapra hívott vissza,ugye eltelt egy hét.Nincs szívhang és még mindig csak szikhólyag és petezsák van.Nem értem.
2019. jún. 8. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a "még bármi lehet" kategória. De gondolom a doki is ezt mondta.
2019. jún. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta adjunk egy esélyt.1 hét mulva kell vissza mennem.Nem nagyon reménykedem...😕
2019. jún. 8. 06:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ebből nem lesz baba. 7 hetesen már kell, hogy legyen szívhang. Nekem már 6 hetesen volt. Ha 1 hét alatt nem történt változás, az sosem jelent jót. Tudod, hogy mikor volt peteérésed? Lehet 1 héttel később, mint ahogy gondolod, és akkor már 1 héttel kisebb a terhesség. Oké, hogy a menstruáció első napjától számolják a heteket, de a peteérés a lényeg igazából.
2019. jún. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy nem értem a dokid miért nem nézett hcg-t vérből. Abból meg tudná állapítani, hogy kémiai terhesség vagy sem.
2019. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, baratnőmnek 7 hetesen még nem volt, aztán 1 héttel később meg igen. Nem érdemes elkönyvelni egyik oldalt sem, szó szerint még bármi lehet.
2019. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valószínű a barátnődnek is később volt peteérése, ezért 1 héttel kisebb volt a terhesség, hiába volt 7 hetes. Nem a levegőből szedem ezeket az infókat. De 7 hetesen csak szikhólyag és petezsák az vagy kémiai terhesség vagy 1-2 héttel kisebb a terhesség. Az, hogy a menstruáció első napjától számítják a terhességi heteket ezért becsapós sokszor. Mert mindenki(orvosok) be van állva a 28 napos ciklusra, 14. napon történő peteéréssel, és ezt veszik alapul. Pedig ez nem így van. Minden ciklus más, lehet, hogy előző ciklusban a 10. napon volt pé, aztán a következőben meg a 17. napon. Így máris csúszik a következő mensi időpontja, a terhességet 1 héttel többnek becsüli, mint ami a valóság.
2019. jún. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, de nem élném bele magam. A szívhang egy dolog, de hogy még mindig csak szikhólyag és petezsák látható, az szerintme nem ad reményre okot. Ne haragudj, nem elkeseríteni akarlak, magam is átéltem haosnlót többszrö, de a hiú rmeénynek seincs sok értelme:(
2019. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én sem élem bele magam.Szerdán megyek magán dokihoz...fel vagyok készülve a legrosszabbra.Volt 3 vetélésem.Hihetetlen most meg ez.Nincs semmi bajom,nem érzek semmit.Azt hittem hogy ez egy egészséges terhesség lesz. 😞
2019. jún. 8. 12:54
 9/10 anonim ***** válasza:
3 vetélésed volt? És az orvos nem akarja kivizsgálni, hogy miért vetéltél ennyit? 3 vetélés után már ki kell, hogy vizsgáljanak. A "pozitív" dolog a rosszban az, hogy képes vagy a teherbeesésre, és lehet, hogy csak kis hormonnal kéne megtoldani a dolgokat és minden rendben lenne. Tényleg sajnálom, erős nő vagy nagyon, 3 vetéléssel a hátad mögött nem könnyű. Kitartást és kívánom a legjobbakat!
2019. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudják miért vannak a vetélések.😢Eddig azt hittem h.az vagyok,de már nem bírom.37 éves elmultam,igaz van egy fiam,de páromnak nincs gyereke.Minden vágya egy gyerek.Ez iszonyatosan fáj.😭Azt hiszem fel kell adnunk.A januári vetélés után ő már fel akarta adni,én mondtam hogy kész vagyok egy utolsó terhességre.Úgy látszik ez van nekünk megírva.Köszönöm szépen a kedves szavaid!
2019. jún. 8. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!